Klub z Premier League skontaktował się z byłym trenerem Bayernu

Julian Nagelsmann stracił ostatnio pracę w Bayernie Monachium. Wygląda na to, że Niemiec nie będzie długo przebywał na bezrobociu. Sky Sports przekazuje, że Tottenham Hotspur po odsunięciu Antonio Conte od prowadzenia pierwszej drużyny skontaktował się z młodym trenerem, mając plan, aby go zatrudnić.

Julian Nagelsmann
fot. PressFocus Na zdjęciu: Julian Nagelsmann
  • Julian Nagelsmann niewykluczone, że przez bardzo krótki czas będzie na bezrobociu
  • Sky Sports przekazał, że Tottenham Hotspur skontaktował się z Niemcem
  • 35-letni trener jest rozważany jako następca Antonio Conte w klubie z Londynu

Nagelsmann może zostać nowym menedżerem The Spurs

Julian Nagelsmann został w Bayernie Monachium zastąpiony przez Thomasa Tuchela. Do dzisiaj niejasna są okoliczności rozstania 35-latka z Bawarczykami. Tajemnica poliszynela jest, że związek trenera z dziennikarką Bildu przeszkadzał najbardziej doświadczonym zawodnikom Bayernu.

Sky Sports daje natomiast do zrozumienia, że Tottenham Hotspur jest zainteresowany zatrudnieniem Nagelsmanna na stanowisku menedżera. Jednocześnie były opiekun RB Lipsk miałby z The Spurs cel w postaci wywalczenia miejsca premiowanego grą w kolejnej edycji Ligi Mistrzów.

Wiadomo jednak, że młody szkoleniowiec nie chce się spieszyć z podjęciem decyzji. Tym bardziej że pojawiły się plotki łączące Nagelsmanna z Realem Madryt.

Czytaj więcej: Coraz więcej opcji dla Nagelsmanna. On sam nie zamierza się spieszyć

Komentarze