Juergen Klopp
Juergen Klopp fot. Grzegorz Wajda

Klopp: Nie myślimy o wyścigu po mistrzostwo

Liverpool FC zagra w sobotę na wyjeździe z Crystal Palace FC w sobotnim meczu 13. kolejki angielskiej Premier League. Jurgen Klopp, menedżer The Reds, podkreślił, że rywale mają dużo jakości i są groźni zwłaszcza na własnym stadionie.

Czytaj dalej…

Drużyna z Anfield jest liderem tabeli. Nad Leicester City i Chelsea FC ma osiem punktów przewagi. Natomiast Manchester City traci do niej dziewięć oczek.

– Nie myślimy o wyścigu po tytuł mistrzowski. Największym wyzwaniem jest to, aby zmierzyć się z pytaniami o to. Sezon po prostu trwa – powiedział Klopp, cytowany przez BBC.

– Na razie jest to normalny sezon. My w nim uczestniczymy. Gramy tak dobrze jak możemy i staramy się zdobyć jak najwięcej punktów – dodał niemiecki szkoleniowiec.

– Wyzwaniem jest teraz dla nas 26 pozostałych spotkań do rozegrania. Teraz koncentrujemy się na Crystal Palace – podkreślił.

– Oni potrafią sprawić problemy rywalom, kiedy grają u siebie. Mają sporo jakości. Nie mieli spektakularnego okienka transferowego, ale grają ze sobą bardzo długo i naprawdę udanie zaczęli sezon – stwierdził.

Komentarze