Juergen Klopp
Juergen Klopp fot. Grzegorz Wajda

Klopp: Myślę o Cardiff, Barcelona musi poczekać

Menedżer Liverpoolu Juergen Klopp zapewnia, że na razie nie myśli o półfinałowym pojedynku Ligi Mistrzów z Barceloną i skupia się na najbliższych ligowych spotkaniach.

Czytaj dalej…

W środę Liverpool wysoko 4:1 pokonał FC Porto w rewanżowym meczu 1/4 finału i awansował do najlepszej czwórki rozgrywek. Tam czeka go trudna konfrontacja z Barceloną.

– Dzięki Bogu, nie muszę się nad tym dziś zastanawiać i mam jeszcze kilka nocy, aby to przemyśleć – powiedział Klopp. – Każdy próbuje to zrobić i nikomu to nie wychodzi. Czekamy na to z niecierpliwością, ale zanim zagramy w Barcelonie, mamy wiele innych zadań do wykonania.

– Najpierw rozegrajmy te mecze, a następnie zagramy w Barcelonie. W niedzielę czeka nas spotkanie z Cardiff, myślę o nim, a nie o tym jak zagramy z Barceloną. Mamy na o wystarczająco dużo czasu – dodał szkoleniowiec Liverpoolu.

– Mamy trzy dni na zregenerowanie się. Musimy gotowi na kolejne intensywne spotkanie. Cardiff wróciło do walki dzięki ostatniemu wynikowi (z Brighton – przyp. red), więc nie sądzę, że będzie to mniej intensywne spotkanie. To dla nas kolejna praca do wykonania – dodał.

Komentarze