Juergen Klopp
Juergen Klopp fot. Grzegorz Wajda

Klopp: Musieliśmy grać cierpliwie

Liverpool FC wygrał na wyjeździe z Cardiff City 2:0 w niedzielnym meczu Premier League. Jurgen Klopp, menedżer The Reds, powiedział, że jego podopieczni musieli wykazać się cierpliwością w tym spotkaniu.

Czytaj dalej…

– To był dla nas mecz “pułapka” i dobrze o tym wiedzieliśmy. Zawodnicy byli jednak niesamowici. Jasne było, że będzie to trudne spotkanie dla nas wszystkich – powiedział Klopp, cytowany przez BBC.

– Pogoda się zmieniła i mecz zrobił się bardziej intensywny. Wiedzieliśmy, że musimy być cierpliwi. Od początku murawa była bardzo sucha, więc nie było nam łatwo grać podaniami – dodał niemiecki szkoleniowiec.

– Zawodnicy jednak się tym nie frustrowali. Mieliśmy kilka świetnych okazji w pierwszej połowie. Wiedzieliśmy, że przy takiej dalszej grze będziemy mieli kolejne szanse. Gole strzeliliśmy w świetnym stylu – stwierdził.

Drużyna z Anfield jest liderem i ma dwa punkty przewagi nad Manchesterem City, który rozegrał jedno spotkanie mniej. The Reds w kolejnym spotkaniu zmierzy się u siebie z Huddersfield Town.

Komentarze