Kibice United protestują nawet tam. Wymowna akcja

Manchester United nie może zaliczyć początku sezonu do udanych. Czerwone Diabły mają problemy na wielu płaszczyznach, a ich kibice są coraz bardziej zaniepokojeni działaniami klubu. Fani otwarcie protestują przeciwko właścicielom. Tym razem zaplanowali specjalną akcję podczas meczu futbolu amerykańskiego w USA.

Manchester United
Obserwuj nas w
IMAGO / PA Images Na zdjęciu: Manchester United
  • Manchester United nie może pochwalić się najbardziej udanym otwarciem sezonu
  • Czerwone Diabły zmagają się z problemami, które dotyczą wielu aspektów funkcjonowania klubu
  • Kibice ekipy z Old Trafford otwarcie protestują przeciwko jej właścicielom

Manchester United. Kibice protestują nawet w USA

Manchester United po sześciu kolejkach Premier League zajmuje dopiero dziewiąte miejsce z dorobkiem zaledwie dziewięciu punktów. Czerwone Diabły nieudanie otworzyły także rozgrywki w Lidze Mistrzów, w pierwszej serii zmagań przegrywając z Bayernem Monachium.

Problemy ekipy Erika ten Haga dotyczą także natury pozasportowej – Antony mierzy się z oskarżeniami o przemoc fizyczną i psychiczną wobec swojej byłej partnerki, natomiast Jadon Sancho wdał się w konflikt z trenerem i został odsunięty od pierwszej drużyny. Na dodatek do skutku nie doszła planowana sprzedaż klubu, więc nadal znajduje się on w rękach znienawidzonej przez fanów rodziny Glazerów.

Kibice United postanowili wyrazić swoje niezadowolenie z polityki właścicieli podczas meczu futbolu amerykańskiego. Nad Raymond James Stadium w trakcie spotkania Tampa Bay Buccaneers (z Philadelphia Eagles), czyli zespołu, który także należy do familii Glazerów, pojawił się baner z wymownym napisem: Glazers out, wzywającym do opuszczenia przez nich klubu.

Komentarze