Kibice Arsenalu wściekli na właściciela

Emirates Stadium
Obserwuj nas w
fot. Wojciech Witkowski Na zdjęciu: Emirates Stadium

Stan Kroenke na wojennej ścieżce z kibicami? Wszystko na to wskazuje. Właściciel Kanonierów nie chce bowiem przeznaczyć pieniędzy na wzmocnienie drużyny w styczniowym okienku transferowym – donosi brytyjski dziennik The Sun.

Czytaj dalej…

Unai Emery, menedżer drużyny z północnej części stolicy Anglii, chciałby wzmocnić zimą swój skład, aby skutecznie powalczyć o miejsce w pierwszej czwórce w Premier League, co gwarantuje awans do Ligi Mistrzów. Hiszpan ma na to jednak bardzo ograniczone środki.

Według brytyjskiego dziennika, fani Kanonierów o taki stan rzeczy obwiniają przede wszystkim właściciela klubu. Sądzą bowiem, że nie chce on wydawać pieniędzy na zimowe transfery. Niezadowolenie sympatyków Arsenalu jest tak duże, że zachęcają oni do kibicowania w Super Bowl (finał ligi NFL w futbolu amerykańskim) New England Patriots. Ci zaś zmierzą się w nim z Los Angeles Rams, których właścicielem i dyrektorem wykonawczym jest właśnie Stan Kroenke.

Przypomnijmy, że Arsenal zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli ze stratą czterech punktów do czwartej Chelsea. W najbliższej kolejce zmierzy się u siebie z Cardiff City.

Komentarze