Kane nie zagra przez cztery tygodnie?

Harry Kane
Obserwuj nas w
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Harry Kane

Tottenham może mieć wielkie kłopoty. Według informacji którą podał dziennik Daily Stary, Harry Kane nabawił się kontuzji, która może wykluczyć go z gry nawet na najbliższy miesiąc. Całą sytuację zdążył już skomentować Mauricio Pochettino, który przyznał, że jeśli wszystko się potwierdzi, to będzie ogromny cios dla jego drużyny.

Czytaj dalej…

Reprezentant Anglii doznał urazu podczas ostatniego starcia pomiędzy Tottenhamem Hotspur a Manchesterem United. Sztab medyczny londyńskiej drużyny miał podobno zdiagnozować u zawodnika problemy z kostką, które mogą oznaczać nawet do czterech tygodni boiskowej absencji.

Całą sytuację skomentował już Mauricio Pochettino, menedżer Tottenhamu.

– Jeśli to się potwierdzi to będzie dla nas ogromny cios – zaczął trener Kogutów.

– Niestety, takie jest ryzyko każdej konkurencji sportowej. Zawodnik United nie miał złych intencji, ale nie zmienia to faktu, że Harry schodził po spotkaniu kulejąc, a lekarze potwierdzili obrzęk na jego kostce – dodał.

– Martwię się, ale musimy poczekać na dokładniejsze badania. Mam nadzieję, że uraz nie jest tak groźny jak myślimy – zakończył.

Warto podkreślić, że informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez klub z Londynu. Nadal więc czekamy na oficjalne

W trwających rozgrywkach Harry Kane jest dla Tottenhamu zawodnikiem niezastąpionym. Łącznie wystąpił w 31 spotkaniach, strzelając dwadzieścia goli i notując sześć asyst.

Komentarze