John Terry zabrał głos ws. transferu Masona Mounta. Zaskakujące słowa Anglika

Odejście Masona Mounta z Chelsea do Manchesteru United wywołało wiele skrajnych emocji. Sytuację Anglika skomentował John Terry. Leganda The Blues zaznacza, że sprawa ma drugie dno.

Mason Mount
Imago/Paul Terry Na zdjęciu: Mason Mount
  • W letnim oknie transferowym Mason Mount przeniósł się z Chelsea do Manchesteru United
  • Decyzja pomocnika zabolała wielu kibiców The Blues
  • John Terry zdradził, że kulisy transferu Anglika mogłyby zaskoczyć wielu fanów

John Terry broni Masona Mounta

W lipcu Mason Mount za ponad 60 milionów euro przeniósł się z Chelsea do Manchesteru United. Wielu fanów The Blues czuło się mocno rozczarowanych z powodu decyzji reprezentanta Anglii. Decyzja pomocnika podzieliła fanów, jednak wygląda na to, że jest nieco bardziej złożona. 

W temacie wypowiedział się John Terry, który od kilku tygodni związany jest z Chelsea. Anglik objął stanowisko konsultanta klubowej akademii. Zgodnie z jego wiedzą, za decyzją Mounta o transferze do Manchesteru United stało kilka czynników. 

– Mase to prawdziwy Chels ( przyp. kibic Chelsea) na dobre i na złe. Zawsze jest druga strona medalu, a ja znam tę drugą. Nie zamierzam teraz upubliczniać różnych informacji, ale znam kulisy transferu. Nie bądźmy zbyt ostrzy dla Masona gdy do nas wróci – stwierdził tajemniczo John Terry. 

Były stoper Chelsea szykuje się do wielkiego wyzwania. Otrzymał propozycję objęcia stanowiska trenera Al Shabab. Do tej pory nie pełnił jeszcze roli szkoleniowca.

Czytaj również: Chelsea starała się o zaskakujący transfer. Skrzydłowy odmówił

Komentarze