Kibice Manchesteru United
Kibice Manchesteru United fot. SPORT PICTURES

Herrera po sezonie żegna się z Man Utd

Ander Herrera oficjalnie potwierdził, że po tym sezonie odchodzi z Manchesteru United. Środkowy pomocnik najpewniej będzie grał w Paris Saint-Germain.

Czytaj dalej…

Kontrakt Hiszpana z Czerwonymi Diabłami obowiązuje do końca czerwca 2019 roku. Zawodnik oficjalnie poinformował, że nie zostanie on przedłużony.

“Czerwień jest w moim sercu. Wiedziałem to od pierwszego momentu, kiedy tutaj zagrałem i zacząłem zakładać koszulkę w tych barwach. To klub z tysiącami kibiców, których szanuję i będę ich pamiętał, jak zawodników dających z siebie wszystko” – napisał w oficjalnym oświadczeniu Herrera.

“Czułem się wyjątkowo, kiedy skandowano moje nazwisko. Byłem dumny, bo dzięki kibicom poczułem, że jestem częścią tej niewiarygodnej historii. Za każdym razem kiedy reprezentował ten klub, w każdym meczu, przegranym i wygranym, kiedy nawet nie mogłem pomagać na murawie, zawsze wiedziałem, co ten klub znaczy” -czytamy dalej.

“Będę pamiętał każdy z niemal 200 meczów, które zagrałem w tej koszulce. Grałem dla największego klubu w Anglii i to był prawdziwy zaszczyt. Dziękuję za pięć zdumiewających lat!” – skwitował.

Komentarze