Guardiola: Musimy poprawić swoją grę

Josep Guardiola
Obserwuj nas w
fot. fcbarcelona.cat Na zdjęciu: Josep Guardiola

Manchester City zagra u siebie z Arsenalem Londyn w niedzielnym meczu 25. kolejki angielskiej Premier League. Pep Guardiola, menedżer Obywateli, podkreślił, że jego podopieczni muszą znacznie poprawić swoją grę, jeśli chcą zgarnąć w tym starciu trzy punkty.

Czytaj dalej…

Obrońcy mistrzowskiego tytułu ostatnio niespodziewanie przegrali na wyjeździe z Newcastle United 1:2. Punkty zgubił też Liverpool FC, który zremisował u siebie z Leicester City. W związku z tym Manchester City traci do lidera już pięć oczek.

– Nieistotne jest to, ile tracimy punktów. Musimy poprawić swoją grę, a dobre rezultaty przyjdą same – powiedział Guardiola, cytowany przez BBC.

– Udawało nam się to już wcześniej i stać nas na to, aby zrobić to ponownie. Nic jednak by się nie zmieniło bez względu na to, czy tracilibyśmy jeden punkt, dwa, pięć lub siedem – podkreślił hiszpański szkoleniowiec.

– Do zdobycia pozostało jeszcze mnóstwo punktów. Wiele może się zdarzyć. Mam nadzieję, że już w meczu z Arsenalem zobaczycie naszą lepszą stronę – zaznaczył.

Początek niedzielnego spotkania City z Kanonierami na Etihad Stadium już w niedziele o godzinie 17.30.

Komentarze