Giroud dementuje plotki o transferze do Juventusu

Olivier Giroud
Olivier Giroud fot. Grzegorz Wajda

Olivier Giroud zaprzecza jakoby miał trafić do Włoch i mówi, że chciałby stworzyć w ataku duet z Wernerem. Francuz w sezonie 2019-2020 był w dobrej formie i nie widzi powodu, aby opuszczać Stamford Bridge.

Czytaj dalej…

Giroud zaprzecza pogłoskom o transferze do Juventusu. Otwarcie mówi, że zostanie w The Blues i będzie walczył o swoje. Początek sezonu 2019/2020 nie był łatwy dla francuskiego napastnika, ponieważ większość czasu spędził na ławce rezerwowych. Giroud stał się kluczową postacią Chelsea pod koniec sezonu, zdobywając 8 goli w ostatnich 12 meczach ligi angielskiej. Jednak gdy Tammy Abraham zaczął wracać do zdrowia, a do The Blues dołączył Timo Werner, ponownie zaczęto spekulować o transferze francuskiego snajpera.

Giroud powiedział, że Włosi szybko poddają się emocjom, dementując plotki o transferze. Zapewnił, że dobrze czuje się w Cheslea, a spekulacje o jego odejściu są dalekie od prawdy. Jednocześnie wyraził on zadowolenie, że został uznany przez Juventus, znajdując się na liście życzeń turyńskiego klubu. Olivier Giroud wierzy, że Frank Lampard znajdzie dobre ustawienie składu, mówiąc przy tym, że mógłby uzupełniać w linii ataku nowo sprowadzonego Timo Wernera. Francuski napastnik gra w Chelsea od sezonu 2017/2018. Do tej pory rozegrał 88 spotkań, w których strzelił 28 bramek.

Komentarze