Gerrard: Marzę o mistrzostwie dla Liverpoolu

Steven Gerrard
Steven Gerrard fot. Getty Images

Steven Gerrad, legendarny pomocnik Liverpoolu, przyznał w ostatnim wywiadzie, że marzy o mistrzostwie dla The Reds, a także powiedział, że cały czas nie może się pogodzić z faktem, iż nie zaznał w swojej karierze smaku zwycięstwa w Premier League.

Czytaj dalej…

– Nigdy nie pogodziłem się z tym, że mój Liverpool nie zdobył mistrzostwa Premier League – zaczął były kapitan The Reds.

– Ta rana pozostanie w sercu do końca życia. Były sezony, że byliśmy najlepsi w Europie, ale zawodziliśmy w Anglii. Będę tego zawsze żałował, chociaż przyznam, że gdybym miał wybrać między wygraną w Premier League a Ligą Mistrzów, to zapewne ponownie wskazałbym na to drugie trofeum – dodał Gerrard.

– Mam nadzieję, że Liverpool przełamie w końcu okres bez mistrzostwa i uda im się wygrać z Manchesterem City. Jeśli nie w tym sezonie to w następnym. Wiem jednak, że kiedyś to się stanie. To marzenie nie tylko moje, ale także milionów kibiców na całym świecie – kontynuował.

– Dla mnie, jako fana Liverpoolu, patrzenie na ten zespół pod rządami Jurgena Kloopa to przyjemność. Myślę, że on popchnął tę drużynę do przodu. Widać, że stara się zrobić wszystko, aby osiągnąć sukces w Anglii –  zakończył.

Steven Gerrard występował w ekipie The Reds w talach 1998-2015. W barwach Liverpoolu wygrał m.in. Ligę Mistrzów (2005), Puchar UEFA (2001) czy też Puchar Anglii (2001 i 2006).

Komentarze