Legenda Manchesteru United znudzona klubem. Nie chce oglądać ich spotkań

Gary Neville nie zostawił suchej nitki na swoim byłym klubie. Anglik skomentował formę Manchesteru United podczas swojego podcastu. Jego zdaniem to nie Erik ten Hag stanowi problem.

Gary Neville
Obserwuj nas w
Imago / Bradley Collyer Na zdjęciu: Gary Neville
  • Gary Neville był piłkarzem Manchesteru United w latach 1992-2011
  • Były piłkarz “Czerwonych Diabłów” stanowczo wypowiedział się na temat formy zespołu
  • Anglik jest zmęczony i znudzony oglądaniem spotkań swojego byłego klubu

Gary Neville uważa, że to piłkarze są problemem w Manchesterze

Były kapitan i legenda Manchesteru United nie jest zadowolony z tego, co pokazuje w tym sezonie jego klub. Gary Neville w podkaście na antenie Sky Sports pokusił się o krótki komentarz na temat formy zespołu. 48-letni były piłkarz z wielkim żalem przyznał, że oglądanie spotkań “Czerwonych Diabłów” jest nudne, a sam czuję się zmęczony klubem.

Manchester gra poniżej oczekiwań. To rozczarowujące. Znowu pojawiają się plotki na temat zwolnienia trenera. Są też opinię, że nie powinno się zwalniać menadżera, tylko trzeba się pozbyć piłkarzy. To oni w przeszłości zwalniali menadżerów – mówi były kapitan United.

Krytykujemy właścicieli i prawdę mówiąc, to nudzi mnie to. Zmęczyłem się klubem. Nie chce komentować ich spotkań ani oglądać ich meczów. To jest chyba najsmutniejsze w tym wszystkim. Jestem znudzony oglądaniem meczów Manchesteru – powiedział.

Drużyna prowadzona przez Erika ten Haga zajmuje 7. miejsce w Premier League. Po 14. kolejkach mają na koncie 24 punkty. W następnej kolejce czeka ich kolejny trudny sprawdzian. Na Old Trafford zmierzą się z Chelsea.

Czytaj więcej: Zmiany w Manchesterze United. Będzie jak za czasów Fergusona

Komentarze