Arsenal osiągnął porozumienie w sprawie nowej umowy skrzydłowego

Gabriel Martinelli
fot. PressFocus Na zdjęciu: Gabriel Martinelli

Arsenal od dłuższego czasu pracował nad nowym kontraktem dla Gabriela Martinelliego. Obie strony zdołały dojść do porozumienia, a Brazylijczyk złożył podpis pod umową, która będzie obowiązywać do połowy 2027 roku – informuje David Ornstein.

  • Gabriel Martinelli podpisał nowy kontrakt z Arsenalem
  • Będzie on obowiązywał do połowy 2027 roku
  • Kolejnym celem Kanonierów jest porozumienie z Bukayo Saką

Lider Premier League dopiął swego

Obecny sezon układa się dla Arsenalu wręcz idealnie. Kanonierzy trafili na bardzo słabą formę Liverpoolu, który już wypisał się z walki o tytuł. Manchester City również nie gra na poziomie, do którego przyzwyczaił nas w poprzednich latach. To sprawia, że londyńczycy stają przed ogromną szansą zdobycia mistrzostwa Anglii.

Arsenal chce na dobre wrócić do ścisłej czołówki Premier League. Nie myśli więc tylko o dokończeniu obecnego sezonu, lecz skupia się również na przyszłości. Od kilku miesięcy prowadzone były prace nad nowymi kontraktami dla wschodzących gwiazd. Wszystko wskazuje na to, że w przypadku Gabriela Martinelliego udało się wreszcie osiągnąć porozumienie.

David Ornstein informuje, że brazylijski skrzydłowy podpisał już nowy kontrakt, który wiąże go z liderem Premier League do połowy 2027 roku. Wcześniejszy wygasał 30 czerwca 2024 roku.

Oczywiście 21-latek może liczyć przy tym na sporą podwyżkę. To nagroda za jego świetną dyspozycję w obecnych rozgrywkach. W samej Premier League zgromadził on siedem trafień oraz dwie asysty.

To dla Arsenalu dopiero połowa sukcesu. Celem na najbliższy czas jest dogadanie się z kolejnym gwiazdorem – Bukayo Saką. Chrapkę na niego nieustannie ma bowiem Manchester City.

Zobacz również:

Sabitzer liczy na transfer definitywny do Man Utd
Marcel Sabitzer

Marcel Sabitzer resztę sezonu spędzi w barwach Manchesteru United, gdzie trafił w ramach wypożyczenia. Pomocnik ma nadzieję, że latem uda mu się definitywnie opuścić Bayern Monachium i przenieść się na Old Trafford. Marcel Sabitzer trafił do Manchesteru United na wypożyczenie W umowie między klubami nie zawarto klauzuli wykupu Austriak wciąż ma nadzieję na definitywny transfer

Czytaj dalej…

Komentarze