Fabregas: Mam nadzieję, że Hazard pozostanie w Chelsea

Eden Hazard
Eden Hazard fot. Alexey Filippov / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Ostatnio Eden Hazard podzielił się z mediami informacją, że podjął już decyzję o swojej przyszłości. Cesc Fabregas, jego były klubowy kolega, ma nadzieję, że oznacza to pozostanie tego zawodnika w Londynie.

Czytaj dalej…

Eden Hazard od dłuższego czasu wiązany jest z przeprowadzką do Realu Madryt. Belgijski zawodnik wyjawił ostatnio, że podjął już decyzję co do swojej przyszłości, ale nie zamierza jej póki co wyjawiać. Głos w tej sprawie zabrał Cesc Fabregas, zawodnik Monaco, który przez kilka sezonów grał u boku Hazarda w barwach Chelsea.

– Zobaczymy co postanowił. Jego kontrakt ma jeszcze półtora roku ważności, a on jest szczęśliwy w Londynie. Z pobytu w Anglii zadowolona jest także jego rodzina – rozpoczął Fabregas.

– Z drugiej strony Hazard nigdy nie ukrywał, że lubi Madryt i podoba mu się Real – dodał.

– Ja mam nadzieję, że Eden zostanie w Anglii. Myślę, że w koszulce Chelsea może zdobyć jeszcze wiele trofeów. Wiem jednak, że to bardzo osobista decyzja i nie ma co okrywać, ale jeśli odejdzie z Premier League to pójdzie właśnie do Hiszpanii – zakończył.

Eden Hazard wystąpił w tym sezonie w 31 spotkaniach, podczas których zdobył 15 goli i zanotował 10 asyst. Łącznie na boisku spędził 2319 minut.

Komentarze