Christian Eriksen
Christian Eriksen fot. Grzegorz Wajda

Eriksen może zostać w Londynie na kolejny sezon

Wydawało się, że Christian Eriksen opuści Tottenham Hotspur podczas najbliższego okna transferowego. Zawodnik może jednak pozostać w Anglii w sezonie 2019/2020 – donoszą dziennikarze The Guardian.

Czytaj dalej…

Wszystko w związku ze zmniejszonym zainteresowaniem ze strony Realu Madryt. Królewscy chcieli bowiem pozyskać zawodnika podczas trwającego lata, ale cena jaką żąda za zawodnika Tottenham wydaje się być dla nich zbyt wygórowana.

Klub z Londynu chciałby bowiem za swojego piłkarza otrzymać 70 milionów euro. Real nie chce jednak płacić takiej kwoty za zawodnika, któremu za 12 miesięcy kończy się kontrakt z angielską drużyną.

Dodatkowo media podkreślają, że do drużyny Los Blancos już dołączył Eden Hazard czy Luka Jović, a cały czas mówi się także o zakupie Paula Pogby. W związku z tym Eriksen ześlizgnął się w dół w transferowej hierarchii.

W związku z powyższym dziennikarze The Guardian donoszą, że Eriksen może kolejny sezon spędzić w drużynie Tottenhamu, aby opuścić Premier League dopiero w 2020 roku, ale wtedy już na zasadzie wolnego transferu.

Komentarze