Dziennikarz zareagował na konflikt Sancho-ten Hag. “Wyciągnę Cię z tego koszmaru”

Jadon Sancho jest w otwartym konflikcie z menedżerem Erikiem ten Hagiem. Tymczasem pomocną dłoń do zawodnika wyciągnął dziennikarz Piers Margan, zapraszając zawodnika do swojej audycji.

Jadon Sancho
fot. Imago / Paul Terry / SportImage Na zdjęciu: Jadon Sancho
  • Jadon Sancho jest w konflikcie z trenerem Erikiem ten Hagiem, o którym donoszą media w Anglii
  • Moment stara się wykorzystać dziennikarz Piers Morgan
  • Ten sam żurnalista miał swój udział w tym, że finalnie Cristiano Ronaldo pożegnał się z klubem z Old Trafford na rzecz transferu do Al-Nassr

Piers Morgan zaprosił Jadona SAncho na wywiad do swojego talk-show

Jadon Sancho trafił do Manchesteru United latem 2021 roku z Borussii Dortmund za 85 milionów euro. W tej kampanii zawodnik wystąpił w trzech meczach, spędzając jednak na placu gry zaledwie 76 minut.

W angielskich mediach nie brakuje doniesień na temat trudnych relacji z udziałem reprezentanta Anglii i trenera Erika ten Haga. Na nieszablonowe rozwiązanie pozwolił sobie jeden z dziennikarzy.

“Hej Jadon, przyjdź na mój program Piers Morgan Uncensored, a wyciągnę Cię z koszmaru ten Haga” – napisał dziennikarz na swoim profilu na X.

Jesienią 2022 roku Morgan przeprowadził wywiad z Cristiano Ronaldo, w którym Portugalczyk skrytykował Manchester United i trenera Erika ten Haga. Następnie klub i zawodnik rozwiązali kontrakt.

W sezonie 2022/2023 Sancho rozegrał dla Manchesteru United 38 meczów we wszystkich rozgrywkach, strzelając siedem goli i notując trzy asysty. Umowa zawodnika z obecnym klubem obowiązuje do końca czerwca 2026 roku. Rynkowa wartość piłkarza wynosi 45 milionów euro.

Czytaj więcej: Manchester United chce rozwiązać konflikt na linii ten Hag – Sancho

Komentarze