Nowe informacje ws. kontuzji Shawa. Wyjazd na EURO zagrożony?

Luke Shaw nie zaliczy obecnego sezonu do udanych. Po tym jak przez prawie trzy miesiące zmagał się z urazem uda, teraz z gry wykluczyła go kolejna kontuzja. Według dziennika Daily Mail uraz jest na tyle poważny, że Anglik może w tym sezonie już nie zagrać.

Luke Shaw
Obserwuj nas w
Imago / David Horn Na zdjęciu: Luke Shaw
  • Luke Shaw opuścił boisko w meczu z Luton przed przerwą
  • Anglik po raz kolejny narzekał na ból w nodze
  • Bardzo prawdopodobne, że kontuzja jest poważniejsza, niż zakładano i Shaw w tym sezonie już nie zagra

Luke Shaw może opuścić resztę sezonu i Mistrzostwa Europy przez kontuzję

Manchester United po raz kolejny został osłabiony w związku z kontuzją podstawowego piłkarza. Problemy zdrowotne w tym sezonie nie opuszczają ekipy Czerwonych Diabłów. Los chciał, że ponownie z kontuzją zmaga się Luke Shaw, który mecz z Luton musiał opuścić tuż przed przerwą.

Anglik ma w bieżącej kampanii notoryczne problemy. Na początku sezonu wypadł z gry na okres 3 miesięcy ze względu na uraz uda, natomiast teraz być może będzie pauzował aż do końca sezonu. Daily Mail uważa, że kontuzja jest groźniejsza, niż pierwotnie zakładano. Wielką niewiadomą pozostaje również udział Shawa w zbliżających się Mistrzostwach Europy. Póki co, Manchester United nie wydał oficjalnego komunikatu ws. stanu zdrowia piłkarza.

W tym sezonie Luke Shaw zagrał w 15 meczach, w których może pochwalić się jedną asystą. Na Old Trafford trafił w 2014 roku z Southampton za 37,5 miliona euro.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze