Doświadczony obrońca Leicester z nową umową

Jonny Evans
Jonny Evans PressFocus

Leicester City zdecydowało się na zatrzymanie na dłużej w zespole Jonny’ego Evansa. Klub Premier League podpisał z doświadczonym obrońcą nowy kontrakt, który będzie obowiązywał do końca sezonu 2022/23.

– Jestem absolutnie zachwycony, że mogłem podpisać nową umowę. Cieszę się, że mogę się zaangażować w dalszą działalność klubu i cieszę się, ze klub związał się również ze mną. Zakochałem się w tym miejscu od pierwszego dnia, kiedy tutaj trafiłem. Wokół panuje wspaniała atmosfera i jest to klub z dużymi ambicjami – powiedział Evans.

32-letni obrońca w zespole Leicester City występuje od lipca 2018 roku, kiedy dołączył do niego za cztery miliony euro z West Bromwich Albion. Wcześniej bronił również barw takich klubów jak Manchester United, Royal Antwerp i Sunderland.

W drużynie Leicester City rozegrał do tej pory 89 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając trzy gole i notując trzy asysty. W obecnym sezonie pozostaje ważnym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez Brendana Rodgersa. Na boiskach Premier League wystąpił w 12 meczach.

Komentarze