De Bruyne: Wyścig z Liverpoolem jest fascynujący

Kevin De Bruyne
Kevin De Bruyne fot. Grzegorz Wajda

Kevin De Bruyne, zawodnik Manchesteru City, powiedział, że będzie jednym z pierwszych, który szczerze pogratuluje Liverpoolowi, jeśli to właśnie The Reds zdobędą mistrzostwo Anglii, a dodatkowo zaznaczył, że walka o tytuł w tym sezonie jest szczególnie interesująca.

Czytaj dalej…

– Do końca Premier League nadal daleko, ale wydaje mi się, że mistrzostwo rozstrzygnie się miedzy nami a Liverpoolem – zaczął zawodnik Obywateli.

– Każdy zespół stara się wygrać wszystko i wyścig o mistrzostwo jest fascynujący. W ubiegłym roku w tym samym momencie mieliśmy 12 punktów do przodu, a teraz to Liverpool jest z przodu. To świadczy o tym, że są w tym sezonie bardzo mocni – dodał.

– W naszym klubie nie ma innej atmosfery. Jesteśmy tak samo zgrani i pewni siebie jak rok temu. To po prostu rywale weszli na wyższym poziom – kontynuował De Bruyne.

– Jeśli Liverpool wygra mistrzostwo, to będę pierwszym, który im pogratuluje. Wierzę jednak, że to my skończymy sezon na samej górze – zakończył.

Kevin De Bruyne reprezentował swój zespół w 22 spotkaniach w aktualnym sezonie, strzelając cztery gole i notując cztery asysty.

Komentarze