Harry Maguire
Harry Maguire fot. Vitaliy Timkiv / Sputnik/ Hepta / Sport Pictu

Czerwone Diabły nie odpuszczają ws. Maguire’a

Włodarze Leicester City mieli zgodzić się na warunki transferu Harry’ego Maguire’a do Manchestery Untited. Czerwone Diabły mają oficjalnie zaprezentować zawodnika w nadchodzącym tygodniu – możemy przeczytać w angielskich mediach.

Czytaj dalej…

Tak przynajmniej donoszą dziennikarze The Sun, którzy twierdzą, że Lisy zaakceptowały ofertę za 26-latka w wysokości 60 milionów funtów. Dodatkowo Czerwone Diabły mają dopłacić kolejne 20 milionów w bonusach.

Włodarze Leicester City mieli już nawet znaleźć następcę dla swojego zawodnika. Według The Sun będzie nim 27-letni Lewis Dunk, który aktualnie reprezentuje barwy Brighton.

Warto podkreślić jednak, że w opozycji do tych doniesień stoi BBC. Simon Stone, który pracuje dla tej stacji, napisał, że to prawda, iż Czerwony Diabły cały czas walczą o podpis Anglika, ale nie ustaliły one jeszcze konkretów z władzami Leicester City. Prezentacja zawodnika w najbliższych dniach jest więc niemożliwa.

Harry Maguire jest wyceniany przez portal Transfermarkt na 50 milionów euro. Anglik występował wcześniej w takich klubach jak Hull City czy Wigan Atheltic.

Komentarze