Chelsea
Chelsea fot. adidas

Conor Gallagher zostanie wypożyczony do West Bromu?

Piłkarz Chelsea – Conor Gallagher, według angielskiej mediów, ma zostać wypożyczony do West Bromwich Albion. Młody talent podpisał ostatnio nowy kontrakt z The Blues, ale Frank Lampard wolałby, aby utalentowany pomocnik miał szansę na regularną grę.

Czytaj dalej…

Conor Gallagher zdaniem angielskich mediów ma zostać wypożyczony na jeden sezon do West Bromwich Albion. Młody Anglik przedłużył niedawno kontrakt z Chelsea, ale Frank Lampard wolałby aby ogrywał się on w zespole, w którym miałby więcej szans na regularne występy. Reprezentantem Anglii do lat 21 bardzo poważnie interesowało się Crystal Palace. Orły jednak ponownie wypożyczyły Batshuayiego i dlatego transfer młodego pomocnika został powstrzymany.

Młodym Anglikiem interesuje się jednak szereg innych zespołów. Dwoma innym poważnymi kandydatami do jego sprowadzenia byli Leeds United oraz Aston Villa. Angielskie media uważają jednak, że zawodnikowi najbliżej jest do West Brom.

Gallagher w poprzednim sezonie ogrywał się w Championship. Został on wypożyczony do dwóch zespołów. Pierwsze pół roku spędził w Charlton, a w zimowym okienku transferowym trafił do Swansea. Rozegrał on łącznie 45 spotkań w zapleczu ligi angielskiej, w których trakcie zdobył sześć bramek, a ponadto zaliczył jedenaście asyst.

Frank Lampard nie widzi dla niego na razie miejsca w składzie Chelsea, która została mocno wzmocniona w letnim okienku transferowym i woli, aby ogrywał się on w klubie gdzie miałby szansę na większą ilość minut. W całej transakcji ma pomóc znajomość menadżera The Blues z Slavene Bilicem. Obaj szkoleniowcy grali ze sobą niegdyś w barwach West Hamu. West Brom przegrało swój inauguracyjny mecz w tym sezonie. Zostali oni pokonani przez Leicester City 0:3, dlatego wciąż szukają oni wzmocnień.

Komentarze