Dimityr Berbatow zabrał głos ws. piłkarza Man Utd. “Przecenia swoją wartość”

Jadon Sancho wciąż jest w konflikcie z Erikiem ten Hagiem. O sytuacji piłkarza Manchesteru United wypowiedział się dla "Daily Mail" Dimityr Berbatow, który uważa, że zawodnik przecenia swoją wartość.

Jadon Sancho
Obserwuj nas w
IMAGO / Ricardo Larreina Amador Na zdjęciu: Jadon Sancho
  • Jadon Sancho wciąż pozostaje w konflikcie z Erikiem ten Hagiem
  • Do sytuacji piłkarza Manchesteru United odniósł się Dimityr Berbatow
  • Bułgar twierdzi, że reprezentant Anglii przecenia swoją wartość

Dimityr Berbatow wypowiedział się o sytuacji Jadona Sancho

Jadon Sancho wciąż pozostaje na wojennej ścieżce z Erikiem ten Hagiem. Wydaje się, że konflikt Anglika z trenerem Manchesteru United nie zostanie już rozstrzygnięty i zawodnik w zimowym okienku transferowym opuści klub. O sytuacji 23-latka wypowiedział się Dimityr Berbatow dla “Daily Mail”. Były bułgarski piłkarz twierdzi, że skrzydłowy “Czerwonych Diabłów” przecenia swoją wartość.

Jeśli ta sytuacja nadal będzie tak wyglądać, to nigdzie to nie zaprowadzi Jadona Sancho w klubie. Jestem bardzo rozczarowany, że taka sytuacja rozgrywana jest publicznie i wiele osób ją komentuje. Konflikty zdarzają się często, ale nie upublicznia się ich. Piłkarze walczą z menadżerami, zawodnikami i członkami sztabu, ale często dzieje się to za kulisami. Kiedy sytuacja ma miejsce w tak wielkim klubie jak Manchester United, to ludzie będą o tym gadać i różnie to interpretować – mówił Berbatow.

Mam nadzieję, że nie będzie tak w przypadku Jadona Sancho, ale czasami piłkarz, który długo rozwiązuje swój konflikt, przecenia swoją wartość. Kiedy mówimy o Cristiano Ronaldo, to jest zupełnie inaczej, bo on osiągnął wszystko. Byłem w klubie, gdy Wayne Rooney miał zatarg z menadżerem. Wyjaśnili to sobie. Myślę, że Sancho przecenia swoją wartość. Nie wygrał przecież wielu trofeów z United. To zupełnie inna sytuacja – dodał.

Manchester United może z łatwością pozbyć się Jadona Sancho. Choć jest utalentowany, co widzieliśmy w Borussii Dortmund, to nie pokazał tego w United. Możemy jedynie spekulować. Być może to wpływ otoczenia lub ludzi dookoła niego. Jeśli sytuacja będzie się ciągnęła dalej, to nie widzę lepszego rozwiązania, niż rozstanie – zakończył Bułgar.

Sprawdź także: Pochettino rozczarowany. Ważny piłkarz Chelsea z kontuzją

Komentarze