Piłka Premier League
Piłka Premier League fot. Nike

Bournemouth odrzuciło ofertę Aston Villi

Bournemouth odrzuciło ofertę Aston Villi w sprawie transfery napastnika Calluma Wilsona – informuje Sky Sports. Według nieoficjalnych informacji propozycja opiewała na kwotę 13-15 milionów funtów z bonusami.

Czytaj dalej…

Klub z Villa Park nie zamierza się poddawać i będzie kontynuował negocjacje. Musi jednak liczyć się z konkurencją ze strony Newcastle United, które również jest poważnie zainteresowane pozyskaniem 28-letniego zawodnika. Sroki są gotowe zaoferować w ramach rozliczenia Matta Ritchie’go.

Wilson zostanie w Premier League

W związku z dużym zainteresowaniem, Wilson prawdopodobnie będzie miał możliwość kontynuowania swojej kariery na boiskach Premier League. Takiej szansy na pewno nie będzie miał zostając w Bournemouth, które w ostatnim sezonie nie zdołało utrzymać się w angielskiej elicie.

Wcześniej Wilson, który barw Bournemouth broni od 2014 roku, był łączony z takimi klubami jak Fulham, West Ham United i Tottenham Hotpsur. Konkretne kroki w kierunku jego sprowadzenia jak na razie podjęli jedynie przedstawiciele wspomnianych zespołów Aston Villi i Newcastle United.

Komentarze