Jadon Sancho
Jadon Sancho fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Borussia otwarta na rozłożenie płatności za Sancho na raty?

Jednym z głównych tematów w niemieckich mediach od kilku tygodni jest przyszłość Jadona Sancho. Bild donosi na swoich łamach, że Borussia Dortmund nie oczekuje od chętnego na pozyskanie Anglika opłaty z góry wysokości 120 milionów euro. Przedstawiciel Bundesligi jest otwarty na rozłożenie płatności na raty.

Czytaj dalej…

Borussia stawia jednak warunek. Jeśli oferta za zawodnika wpłynie do klubu do 10 sierpnia, to wówczas sternicy dortmundzkiej ekipy mogą rozłożyć płatność na raty.

Czerwone Diabły nie muszą płacić z góry za Sancho

Warto jednak podkreślić, że przedstawiciel niemieckiej ekstraklasy nie zamierza obniżać sumy odstępnego za zawodnika, oczekując niezmiennie ponad 100 milionów euro za swój talent.

Dodajmy, że niemiecki Bild w minionym tygodniu informował, że Borussia odrzuciła ofertę Man Utd w wysokości 98 milionów euro za Sancho. Przedstawiciel Premier League wydaje się najbardziej zdeterminowany w sprawie pozyskania zawodnika. W każdym razie doniesienia niemieckich dziennikarzy szybko zdementował reporter BBC w osobie Simona Stone’a.

Dodajmy, że Sancho ma kontrakt z klubem z Bundesligi ważny do 2022 roku. Reprezentant Anglii w szeregach BVB zaliczył jak na razie 99 spotkań, w których strzelił 34 gole, notując w nich również 43 asysty.

Komentarze