“Bez kłamstw nie można przyciągać uwagi”

Cristiano Ronaldo
fot. PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo w ostatnim czasie jest praktycznie każdego dnia obiektem zainteresowania mediów. Nie milkną spekulacje na temat przyszłości reprezentanta Portugalii. 37-latek ostatnio przerwał zmowę milczenia i w ostrych słowach odniósł się do jednego z komentarzy kibica na swoim profilu na Instagramie.

  • Cały czas niejasna jest przyszłość Cristiano Ronaldo
  • Portugalczyk ostatnio dał upust swoim emocjom pod jednym z komentarzy kibica
  • 37-latek jest wyraźnie rozdrażniony nieprawdziwymi wieściami na swój temat

“Nie sposób nie mówić o mniej przynajmniej jeden dzień”

Cristiano Ronaldo ma kontrakt ważny z Man Utd do końca czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Fakt, że aktualny zespół piłkarza nie wywalczył w ostatnim sezonie miejsca premiowanego grą w Lidze Mistrzów, miał sprawić, że Ronaldo chciał zmienić pracodawcę. W kontekście potencjalnych przyszłych klubów Portugalczyka wymieniono już: Chelsea, Bayern Monachium, a ostatnio Sporting Lizbona.

Postawa związana ze zmianą klubu przez Ronaldo za wszelką cenę, aby móc grać w elitarnych rozgrywkach, nie podoba się fanom Czerwonych Diabłów. Pod jednym z postów zawodnika na Instagramie, swoje stanowisko przedstawił jeden z kibiców Man Utd. Niespodziewanie Ronaldo odniósł się do wpisu. Reakcja 37-latka była stanowcza.

Zobacz także:

Ronaldo zareagował na publikację następującej treści: “Jorge Mendes powiedział Manchesterowi United, że Cristiano Ronaldo naprawdę chce odejść. Negocjacje nie były zbyt pozytywne, Mendes nie jest pewien, czy Ronaldo ostatecznie zmieni klub. Interweniował sir Alex Ferguson. Man Utd upiera się, że Ronaldo nie jest na sprzedaż” – napisał jeden z fanów.

Cristiano napisał pod tą publikacją: “Nie sposób nie mówić o mnie choćby przez jeden dzień, bo inaczej media nie będą w stanie zarobić. Jeśli nie kłamiesz, nie możesz zwrócić na siebie uwagi. To będzie trwać. Może pewnego dnia opublikujesz prawdziwe wiadomości” – skomentował wpis kibica gwiazdor reprezentacji Portugalii i Czerwonych Diabłów.

Ronaldo ma na swoim koncie łącznie 226 meczów w Premier League. Strzelił w nich 102 gole, a ponadto zaliczył 39 kluczowych podań.

Czytaj więcej: Bayern szukał następcy Lewandowskiego. Był temat Ronaldo

Komentarze