“Bez chemii w zespole nic byśmy nie osiągnęli”

Manchester City został po raz trzeci z rzędu mistrzem Premier League. Erling Haaland przekonywał natomiast, że kluczem do sukcesu Obywateli były dobre relacje w zespole.

Erling Haaland
fot. Imago /Andrew Yates / Sportimage Na zdjęciu: Erling Haaland
  • Manchester City zapewnił już sobie triumf w Premier League i czeka spokojnie na finał Ligi Mistrzów
  • Erling Haaland w rozmowie opublikowanej na Twitterze przez Football Daila opowiedział, co było kluczem do sukcesu Obywateli
  • Norweski napastnik wymienił relacje w klubie jako jeden z czynników,mających wpływ na sukces giganta ligi angielskiej

“To doceniam najbardziej”

Manchester City przez długi czas oglądał w ligowej tabeli plecy Arsenalu. W kluczowym momencie to jednak podopieczni Josepa Guardioli okazali się zwycięzcami. Na ciekawą opinię pozwolił sobie z kolei Erling Haaland w rozmowie opublikowanej przez profil Football Daily na Twitterze.

– Codziennie przychodzisz do bazy treningowej, pracujesz z innymi. Mamy świetny zespół. Nie tylko mamy bardzo dobrych zawodników, ale też fantastyczny personel. Ogólnie wszyscy wokół sa świetnymi ludźmi. Bez tego wszystkiego nie byłoby możliwe osiągnięcie tego, co już osiągnęliśmy – mówił Norweg.

– Nie byłoby to możliwe bez chemii pozaboiskowej, a to doceniam najbardziej. Tak, mamy wielu światowej klasy graczy, ale to także świetni ludzie, każdy z nich – zaznaczył napastnik Manchesteru City.

Czytaj więcej: Manchester United – Chelsea FC: typy, kursy, zapowiedź (25.05.2023)

Komentarze