Bernardo Silva: Mam nadzieję, że Liverpool przegra z United

Bernardo Silva, Rui Patricio i Krzysztof Piątek
Bernardo Silva, Rui Patricio i Krzysztof Piątek fot. Grzegorz Wajda

Zawodnicy Manchesteru City mogę teraz odpocząć od Premier League, bowiem swoje kolejne spotkanie rozegrają w angielskiej lidze dopiero za 16 dni. Bernardo Silva, gracz Obywateli, ma nadzieję, że ich rywale stracą do tego czasu kilka punktów.

Czytaj dalej…

Dwudziestego czwartego lutego zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Manchesterem United a Liverpoolem. Bernardo Silva ma nadzieję, że to spotkanie wygrają Czerwone Diabły, dzięki czemu pozwolą odskoczyć Obywatelem na pozycji lidera w ligowej tabeli.

– Mam nadzieję, że Liverpool straci punkty w następnym meczu – powiedział podopieczny Pepa Guardioli.

– Oczywiście, jeśli my nie wygramy gier nie będzie miało to żadnego znaczenia. Trener zawsze powtarza, że musimy skupić się na sobie i na naszej pracy, a nie na wynikach innych ekip – dodał.

– Nie będę jednak ukrywał, że ewentualna wygrana United będzie nas raczej cieszyć niż smucić. Bardzo mocno chcemy wygrać tytuł mistrzowski – zakończył.

Warto podkreślić, że dwudziestego czwartego lutego Manchester City zmierzy się z kolei z londyńską Chelsea. Będzie to jednak starcie w ramach finału Pucharu Ligi Angielskiej.

Komentarze