Azpiliceuta wierzy w awans do finału

Cesar Azpiliceuta
Obserwuj nas w
fot. Rafał Rusek Na zdjęciu: Cesar Azpiliceuta

Obrońca Chelsea Cesar Azpiliceuta uważa, że rewanżowe spotkanie Carabao Cup z Tottenhamem Hotsput to idealny mecz na przełamanie się po ostatnich niepowodzeniach.

Czytaj dalej…

Obie drużyny w czwartkowy wieczór zmierzą się o awans do finału rozgrywek. Po pierwszym półfinałowym spotkaniu w lepszej sytuacji są Koguty, które przed własną publicznością wygrały skromnie 1:0. – Zasłużyliśmy wówczas na więcej, ale nie byliśmy w stanie zdobyć bramki – powiedział Azpiliceuta.

– Z niecierpliwością czekam na czwartkowe spotkanie. Myślę, że mamy ogromną szansę na powrót na Wembley. Graliśmy tam w finale Pucharu Anglii kilka miesięcy temu, graliśmy także o Tarczę Wspólnoty – kontynuował.

– Jesteśmy Chelsea, więc jesteśmy przyzwyczajeni do występów na Wembley. Mamy nadzieję, że uda nam się dać radość naszym kibicom i awansować do kolejnego finału – dodał.

– Czwartek to czas, kiedy musimy wykorzystać całą pracę z boiska treningowego i zagrać na Stamford Bridge. Mamy wszystko, aby rozegrać najlepsze spotkanie – powiedział Hiszpan.

Komentarze