Piłkarz Man Utd przerwał milczenie. Zareagował na krytykę pod jego adresem

Antony w ostatnim czasie musiał mierzyć ze sporą krytyką. Piłkarz Manchesteru United na łamach "The United Stand" przyznał, że wygłoszone negatywne opinie w jego kierunku są niezasłużone.

Antony
Obserwuj nas w
IMAGO / Pro Sports Images Na zdjęciu: Antony
  • Antony w Manchesterze United jeszcze nie pokazał w pełni potencjału, którym tak imponował w Ajaxie
  • Brazylijczyk prezentuje się poniżej oczekiwań, a pod jego adresem pojawia się mnóstwo negatywnych komentarzy
  • Zawodnik uważa, że krytyka jest niezasłużona i złośliwa

Antony: Nigdy nie widziałem, aby wygłaszali konstruktywną krytykę

Manchester United latem 2022 roku wydał prawie 100 milionów euro na transfer Antony’ego. Pieniądze zainwestowane w brazylijskiego skrzydłowego jak dotąd są wyrzucone w błoto. 23-latek kompletnie nie przypomina tego samego piłkarza, który błyszczał w Ajaxie Amsterdam.

Antony w ostatnim czasie musi mierzyć się ze sporą krytyką. Negatywne komentarze pod jego adresem wygłosili m.in. Rio Ferdinand oraz Paul Scholes. Brazylijczyk postanowił przerwać myślenie i w rozmowie “The United Stand” skomentował opinie wygłoszone przez legendy “Czerwonych Diabłów”.

Widzę krytykę pochodzącą z ust byłych piłkarzy Manchesteru United oraz innych przedstawicieli mediów. Z niewiadomych powodów wygłaszają takie opinie i wpływają na tysiące kibiców. Czasami dzieje się tak nawet, gdy nie gram – powiedział Antony.

– Nigdy nie widziałem, aby wygłaszali konstruktywną krytykę, która pomoże stać mi się lepszym profesjonalistą. Żaden z byłych zawodników nie wysłał mi wiadomości, nie zapytał się, jak się czuję zwłaszcza w tym burzliwym okresie przez który przechodzę – kontynuował.

Chciałbym dowiedzieć się, jak te osoby, które wygłaszają złośliwe, krytyczne i niezasłużone opinie spisałyby się na moim miejscu – zakończył 23-latek

Reprezentant Brazylii w obecnie trwającym sezonie rozegrał 14 spotkań w koszulce Manchesteru United. Nie udało mu się jeszcze strzelić gola ani zanotować asysty.

Najlepsze dryblingi w 14. kolejce Premier League. Te akcje można oglądać w kółko [WIDEO]

Sprawdź także: Menedżer Man Utd zareagował na medialne publikacje. “Nie mamy żadnych problemów”

Komentarze