Andre Gomes
Andre Gomes fot. Abaca/Hepta/SPORTPICTURES

Andre Gomes: Naszym celem jest powrót do Europy

Andre Gomes został oficjalny wykupiony przez Everton za kwotę 25 milionów euro. Zawodnik opowiedział w najnowszym wywiadzie czemu zdecydował się na przenosiny do Premier League.

Czytaj dalej…

– Moje doświadczenia z Barcelony są naprawdę dobre. Spędziłem tam ważny okres i dużo się nauczyłem. Grałem z najlepszymi zawodnikami na świecie i myślę, że dzięki temu zostałem znacznie lepszym piłkarzem – zaczął Andre Gomes.

– Cieszę się jednak, że kolejne sezony spędzę w Liverpoolu. Oferta Evertonu była dobra. Od razu jak tu zawitałem poczułem, że ten klub mnie chce. Wszyscy byli bardzo mili i pomogli mi znaleźć się w nowym kraju – dodał.

– To była jak miłość od pierwszego wejrzenia. Naprawdę doceniam to co działacze, piłkarze i kibice zrobili dla mnie. To było niesamowite – kontynuował.

– Mam nadzieję, że będę mógł odwdzięczyć się wszystkim za zaufanie. Naszym celem jest powrót do Europy i zrobię wszystko, aby tak się stało. Będziemy wszyscy ciężko pracować, aby następny sezon dał nam upragnioną grę w pucharach – podsumował.

Andre Gomes wystąpił w poprzednim sezonie w 29 spotkaniach. Strzelił w nich 2 gole i zanotował 7 asyst. Jego wartość wycenia się na 28 milionów euro.

Komentarze