Amrabat wprost o Ten Hagu. “Jest zwycięzcą i to mi się podoba”

Sofyan Amrabat to nowy nabytek Manchesteru United. Z Marokańczykiem wiązane są spore nadzieje. Piłkarz nie może doczekać się współpracy z Erikiem ten Hagiem.

Sofyan Amrabat
IMAGO / Maurice van Steen Na zdjęciu: Sofyan Amrabat
  • Sofyan Amrabat w samej końcówce okna transferowego trafił na Old Trafford
  • Marokańczyk ma odegrać ważną rolę w drużynie Czerwonych Diabłów
  • Zawodnik nie może się doczekać współpracy z Erikiem ten Hagiem

Amrabat chwali Erika ten Haga. Jest podekscytowany współpracą

Sofyan Amrabat po długich spekulacjach przeniósł się do Manchesteru United na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu za 25 milionów euro. Marokańczyk od początku okna transferowego naciskał na odejście z Fiorentiny. W swoich wypowiedziach podkreśla, że jest bardzo podekscytowany ponowną pracą z Erikiem ten Hagiem. Wcześniej panowie spotkali się w Utrechcie.

– Uważam, że Erik ten Hag to trener, który zawsze da z siebie wszystko. On jest głodny. Chce wygrywać. Jest zwycięzcą i to mi się podoba. Myślę, że też jestem podobny, też jestem zwycięzcą. Chcę wygrywać każdego dnia – mówił Amrabat.

– To bardzo ważne, ponieważ byłem bardzo młody, miałem 18 lub 19 lat, a on dał mi szansę gry w pierwszym składzie Utrechtu. Spędziliśmy fantastyczny czas, bardzo dobry sezon. Wiele się od niego nauczyłem. Jest być może jedną z najważniejszych osób w mojej dotychczasowej karierze – stwierdził pomocnik.

Zobacz też: Ambicja młodego gracza Barcelony. “Musimy wygrać Ligę Mistrzów”.

Komentarze