Agent Ruedigera uzgodnił warunki transferu piłkarza do Realu

Antonio Ruediger
fot. PressFocus Na zdjęciu: Antonio Ruediger

Antonio Ruediger według najnowszych doniesień mediów jest już bardzo blisko zmiany barw klubowych. The Independent informuje, że agent niemieckiego piłkarza uzgodnił warunki kontraktu z Realem Madryt.

  • Antonio Ruediger ma umowę z Chelsea ważną do końca czerwca 2022 roku
  • Wszystko wskazuje na to, że Niemiec niebawem zmieni pracodawcę
  • The Independent twierdzi, że piłkarz jest już bardzo blisko transferu do Realu Madryt

Ruediger blisko transferu do La Liga

Antonio Ruediger już od dłuższego czasu jest łączony z transferem. Zawodnik ma zmienić pracodawcę latem przyszłego roku na zasadzie wolnego transferu.

Najnowsze informacje w sprawie reprezentanta Niemiec sugerują, że brat i menedżer Ruedigera, Sar Senesi, kilka tygodni temu omówił warunki kontraktu z władzami Los Blancos. Jednocześnie doszedł do nieformalnego porozumienia z Realem.

W zeszłym tygodniu Senesi spotkał się natomiast z przedstawicielami Bayernu, którzy również są zainteresowani pozyskanie 28-latka. W gronie chętnych na transfer z udziałem Ruedigera wymienia się również Man Utd i Tottenham. Niemiec jest jednak zdecydowany na transfer do klubu z innego kraju.

Ruediger otrzymał również ofertę przedłużenia umowy od Chelsea. Zawodnik nie był jednak zadowolony z warunków finansowych, które zostały mu zaproponowane.

W tej kampanii niemiecki defensor wystąpił łącznie w 20 spotkaniach, notując w nich dwa trafienia i dwie asysty. Ruediger trafił do Chelsea z AS Roma w 2017 roku za 35 milionów euro.

Czytaj więcej: Zenit – Chelsea: typy, kursy, zapowiedź (08.12.2021)

Zenit St Petersburg
Chelsea
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8. grudnia 2021 18:41.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze