Agent Moraty dopełnia ostatnie formalności

Alvaro Morata
Obserwuj nas w
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Alvaro Morata

Alvaro Morata wyląduje w Hiszpanii w ciągu najbliższych 24 godzin? Bardzo możliwe. Jak donosi bowiem hiszpańskie pismo sportowe Marca, agent piłkarza jest dziś w siedzibie Atletico Madryt, aby sfinalizować transfer zawodnika.

Czytaj dalej…

Juanma Lopez, który reprezentuje interesy Alvaro Moraty, jest już na Wanda Metropolitano i finalizuję przenosiny swoje klienta z Londynu do Madrytu.

Problemem może być jednak forma transferu. Klub z Anglii preferuje bowiem sprzedaż definitywną zawodnika, gdyż sami zapłacili za niego kwotę 65 milionów euro, zaś drużyna z Hiszpanii chciałaby najpierw wypożyczyć zawodnika, aby sprostać zasadom Finansowego Fair Play. Raporty wskazują jednak, że oba kluby znalazły porozumienia, a oficjalne ogłoszenie transferu nastąpi w ciągu najbliższych godzin.

Warto dodać, że Alvaro Morata miał już przyjemność reprezentować barwy klubu z Madrytu. Hiszpan występował bowiem w młodzieżowej drużynie Atletico, z której następnie przeniósł sie do Realu. W przeszłości Morata grał także w Juventusie.

Warto dodać, że jeśli transfer ten dojdzie do skutku, to prawdopodobnie do Londynu powędruje Gonzalo Higuain, który w tym sezonie jest wypożyczony z Turynu do Mediolanu.

Komentarze