Bukmacher z cashback

Cashback w zakładach bukmacherskich to premia za obstawianie w formie zwrotu stawki. Wartość cashback zależy od bukmachera i promocji w ramach, której oferuje tego rodzaju akcje. Najczęściej spotyka się cashback 100%, który oznacza, że bukmacher zwraca tyle samo, za ile gracz postawił kupon. Cashbacki od bukmacherów działają w zakładach bez ryzyka. Otrzymany od bukmachera cashbacka oznacza, że odzyskujesz pieniądze, które wcześniej zainwestowałeś w typowane zakłady!

Spis treści

Dobrą metodą na to, żeby wyróżnić się na polskim rynku bukmacherów jest uruchomienie promocji cashback. To dla klientów coś, co odziałuje na wyobraźnie, ponieważ prawie każdy typer wie, co oznacza cashback. A jeśli nie wie, to zaraz się dowie.

Cashback u bukmachera określany jest przez zwrot stawki, który możesz od niego otrzymać. W bonusie cashback odbierasz całość lub część pieniędzy, którą wcześniej obstawiałeś. Cashback może dotyczyć zwrotu za jeden kupon bukmacherski, ale też określoną ilość zakładów np. jeśli oferta cashback trwa przez tydzień – tak jest w zakładach bukmacherskich Superbet.

BukmacherWartość bonusuWarunki
STS100 PLNObrót 1x, kurs min. 1.91
Fortuna600 PLNbrak
Betclic200 PLNObrót 1x, kurs min. 2.14
Superbet3500 PLNObrót 2x, kurs min. 1.80
GOBet500 PLNObrót 3x, min. 3 zdarzenia o kursie min. 1.30
Totalbet200 PLNbrak
Fuksiarz500 PLNbez obrotu, zwrot 50% stawki
forBET1200 PLNObrót 1x, min. 3 zdarzenia o kursie min. 1.30
PZBUK1000 PLNObrót 1x, kupon wielokrotny, kurs zdarzenia min. 1.40
Betx420 PLNObrót 1x, kurs min. 2.00, zwrot 70% stawki
Oferta aktualna na dzień 28 sierpnia 2023 godz. 11:00

Najczęściej cashback pojawia się w specjalnych ofertach dla nowych graczy jako zakład bez ryzyka. Trzeba jednak wiedzieć, że cashback może dotyczyć nie tylko zakładów bez ryzyka. Zwrot cashback może być wynikiem dłuższej akcji promocyjnej bukmachera, gdzie klienci mają szansę odzyskać część środków przeznaczonych na zakłady.

Cashback w zakładach bukmacherskich

Bonus cashback to zwrot pieniędzy. W zakładach sportowych cashback kwalifikuje się jako bonus bukmacherski. Jak wspominaliśmy powyżej – zakłady bez ryzyka umożliwiają odbiór cashback. W jaki sposób? Skoro cashback to zwrot pieniędzy, a zakład bez ryzyka uniemożliwia porażkę, to łatwo dojść do wniosku, że cashbackiem jest kwota, którą przegrasz u bukmachera (a następnie ją odzyskasz). Stawiając w promocji cashback 100 PLN – tyle możesz odzyskać w formie zwrotu. Pod warunkiem, że bonus wynosi 100%.

Wartość bonusu cashback 100% – to zwrot całości stawki na konto gracza w zakładach bukmacherskich.  Analizując oferty bukmacherskie wiemy jednak, że cashbacki nie zawsze muszą być wycenione na 100%. Zdarzają się promocje, gdzie cashback to 75% lub 50%. Procent bonusu daje informacje – jaki zwrot z postawionej kwoty może być przyznany tprzez bukmachera.

Dowiedz się czym jest handicap i naucz się umiejętnie korzystać z jego zalet w swoich zakładach!

Cashback bez obrotu

Bonusy cashback są z obiektywnego punktu widzenia atrakcyjne dla typera. Bukmacherzy z cashbackiem mogą na podstawie tego zyskiwać sympatię i grono nowych klientów. Musisz jednak wiedzieć, że cashbacki możemy podzielić na te, które wymagają obrotu i te, które są bez obrotu. Jak myślisz, które są lepsze? Intuicja podpowiada nam, że wskażesz na bonusy bez obrotu. Oczywiście odpowiedź będzie prawidłowa. Bukmacher z cashback bez obrotu powinien mieć lepsze opinie niż ten oferujący zakład bez ryzyka z obrotem.

Jaki bukmacher oferuje cashback bez obrotu? Mamy na rynku legalnego operatora zakładów wzajemnych, którego możemy zaliczyć do grona bukmacherów z cashbackiem bez obrotu. Kto nim jest? To eWinner reklamowany przez Marcina Gortata. Bukmacher eWinner w cashbacku dla nowych graczy pozwala odebrać zwrot stawki, który jest cashbackiem bez obrotu. A co oznacza taki status bonusu? To, że po przegraniu kuponu w tej akcji otrzymasz zwrot z gotową opcją wypłaty! Oferta eWinner zakładu bez ryzyka dla nowych graczy idealnie oddaje istotę bukmachera z cashbackiem bez obrotu.

Bonusy cashback – bukmacherzy

Trzeba powiedzieć, że w ostatnich latach ilość operatorów z cashbackiem zdecydowanie wzrosła. Czy nas to dziwi? Jasne, że nie, bo wiemy, że gracze tylko czekają na bukmachera, gdzie mogą postawić zakład bez ryzyka. W ofercie cashbacków na 2023 rok można znaleźć kilkusetzłotowe kwoty, które są zwracane w zakładach bez ryzyka.

STS cashback 100 PLN

Na goal.pl na pewno zauważyliście, że bukmacher STS zajmuje pierwsze miejsce w wielu rankingach. To bukmacher z wieloma zaletami, a na pewno jedną z nich jest to, że oferuje bonus cashback. To promocja jednak nie dla wszystkich, a tylko dla tych użytkowników, którzy skorzystają z naszego kodu rejestracyjnego. Cashback w STS liczony jest do kwoty 100 PLN – tyle można uzyskać w zwrocie stawki, jeśli pierwszy zakład z konta głównego nie zostanie uznany jako “wygrany”.

Fortuna cashback 600 PLN

Bukmacherem z bonusem cashback od kilku lat jest operator Fortuna. Zakłady bez ryzyka od Fortuny są znane bardziej doświadczonym typerom. Firma ta nie rezygnuje z tej formy aktywności i wciąż pozwala uzyskać cashback nowym graczom. W jaki sposób to robi? Zwracając stawkę za pierwszy przegrany zakład postawiony z salda depozytowego. Maksymalna kwota bonusu w tym przypadku może wynieść aż 600 PLN. Co ważne cashback od Fortuny nie wymaga obrotu. Z tego chociażby względu jest to zdecydowanie bukmacher z najlepszym cashbackiem na rynku.

Betclic cashback 200 PLN

Betclic z cashbacku słynie w całej Europie, a dla polskich klientów jego kwota wynosi maksimum 200 PLN. Zasada tego bukmachera jest taka sama, jak w STS i Fortunie. Chodzi o skorzystaniu z kodu promocyjnego Betclic i przygotowanie pierwszego kuponu za własne środki. Przegrany kupon zalicza się do odbioru zwrotu stawki.

Betfan cashback

Cashback Betfan to dawna promocja, która nie jest już obecna w ofercie powitalnej tego bukmachera. Obecnie rejestrując u niego konto możemy liczyć jedynie na bonus od 1. wpłaty 200% do 300 zł.

Superbet cashback 3500 PLN

Superbet postawił na cashback nie od pierwszego zakładu, a od serii kuponów typowanych przez tydzień. To oferta dla nowych użytkowników, a tydzień bez ryzyka rozpoczyna się wraz ze złożeniem depozytu. W akcji tej są typowane kupony, a na koniec w okresie rozliczeniowym przyznawane cashbacki z wygenerowanych strat na koncie gracza. Superbet posiada najwyższy na rynku cashback, jednak środkami przed wypłatą należy obrócić.

Go+Bet cashback 500 PLN

To jeden z najmłodszych na rynku bukmacherów, który również zdecydował się na zaimplementowanie do swojej oferty powitalnej cashbacku. W tym przypadku jest to zwrot do 500 zł. Aby wypłacić środki należy nimi trzykrotnie obrócić kuponami z min. 3 zdarzeniami. Ich kurs minimalny musi wynosić 1.30.

Totalbet cashback 200 PLN

Totalbet w ofercie powitalnej dla nowych graczy postanowił zawrzeć cashback na kwotę do 200 zł. Podobnie jak w przypadku Fortuny, środki nie podlegają warunkowi obrotu przed wypłatą. To znakomita okazja, żeby spróbować swoich sił bez ryzyka utraty znaczących nakładów.

Fuksiarz cashback 700 PLN

W Fuksiarz kwota cashbacku została ustalona na aż 500 zł. Przewyższa to większość bonusów powitalnych pozostałych legalnych bukmacherów. Co najważniejsze, nie podlega on warunkowi obrotu przed wypłatą. Bukmacher zobowiązuje się jednak na zwrot jedynie 50% środków od kwoty 500 zł.

Cashback w forBET, PZBUK i Betx

W powitalnych promocjach bukmacherzy z cashbackiem to dodatkowo forBET, Betx i PZBUK. Lista tych bukmacherów może się regularnie zmieniać, bo promocje w zakładach ulegają ciągłej aktualizacji. Bukmacherzy zmieniają wartości bonusów, ale też ich rodzaje. Bukmacher dziś z cashbackiem – jutro może okazać się bukmacherem z freebetem na start. W 2023 roku w porównaniu do wszystkich legalnych bukmacherów jest znacząca przewaga firm oferujących cashbacki dla nowych graczy. Miejmy też na uwadze, że zakłady bez ryzyka niekoniecznie muszą dotyczyć tylko bonusów powitalnych. Cashbacki mają rację bytu także w stałych promocjach i programach lojalnościowych.

W forBET kwota cashbacku to nawet 1200 zł. Jeśli chodzi o Betx i PZBUK, są to odpowiednio wartości zwrot 70% stawki do 420 zł oraz 1000 zł. Podlegają one jednak warunkowi obrotu przed wypłatą.

Zakłady bez ryzyka/promocję cashback mają wielkie znaczenie w tym, którego bukmachera wybiera nowy użytkownik. Oczywiście to promocje, które wychodzą na plus dla klienta, bo przegrany kupon nie musi być równoznaczny ze stratą pieniędzy. To największy atut bonusów bez ryzyka i oferty cashback.

Szukasz bukmachera dla siebie? Sprawdź STS

STS to lider rynku zakładów sportowych w Polsce. Rejestrując się w STS za pośrednictwem naszej strony otrzymasz unikalny pakiet bonusów, w tym zakład bez ryzyka oraz freebet.

STS

97/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 9 grudnia 2023
  • Najwyższa oferta na rynku z kodem GOAL
  • Sponsor reprezentacji Polski

Lider polskiego rynku legalnych bukmacherów

Zakłady bukmacherskie STS to jedna z najstarszych firm bukmacherskich w Polsce. Zdaniem wielu użytkowników i ekspertów jest to najlepszy bukmacher obecny na polskim rynku. STS posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów zarówno przez sieć puntów stacjonarnych jak i online.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.