Bukmacher z cashback

Cashback w zakładach bukmacherskich to premia za obstawianie w formie zwrotu stawki. Wartość cashback zależy od bukmachera i promocji w ramach, której oferuje tego rodzaju akcje. Najczęściej spotyka się cashback 100%, który oznacza, że bukmacher zwraca tyle samo, za ile gracz postawił kupon. Cashbacki od bukmacherów działają w zakładach bez ryzyka. Otrzymany od bukmachera cashbacka oznacza, że odzyskujesz pieniądze, które wcześniej zainwestowałeś w typowane zakłady!

Spis treści

Dobrą metodą na to, żeby wyróżnić się na polskim rynku bukmacherów jest uruchomienie promocji cashback. To dla klientów coś, co odziałuje na wyobraźnie, ponieważ prawie każdy typer wie, co oznacza cashback. A jeśli nie wie, to zaraz się dowie.

Cashback u bukmachera określany jest przez zwrot stawki, który możesz od niego otrzymać. W bonusie cashback odbierasz całość lub część pieniędzy, którą wcześniej obstawiałeś. Cashback może dotyczyć zwrotu za jeden kupon bukmacherski, ale też określoną ilość zakładów np. jeśli oferta cashback trwa przez tydzień – tak jest w zakładach bukmacherskich Superbet.

Najczęściej cashback pojawia się w specjalnych ofertach dla nowych graczy jako zakład bez ryzyka. Trzeba jednak wiedzieć, że cashback może dotyczyć nie tylko zakładów bez ryzyka. Zwrot cashback może być wynikiem dłuższej akcji promocyjnej bukmachera, gdzie klienci mają szansę odzyskać część środków przeznaczonych na zakłady.

Cashback w zakładach bukmacherskich

Bonus cashback to zwrot pieniędzy. W zakładach sportowych cashback kwalifikuje się jako bonus bukmacherski. Jak wspominaliśmy powyżej – zakłady bez ryzyka umożliwiają odbiór cashback. W jaki sposób? Skoro cashback to zwrot pieniędzy, a zakład bez ryzyka uniemożliwia porażkę, to łatwo dojść do wniosku, że cashbackiem jest kwota, którą przegrasz u bukmachera (a następnie ją odzyskasz). Stawiając w promocji cashback 100 PLN – tyle możesz odzyskać w formie zwrotu. Pod warunkiem, że bonus wynosi 100%.

Wartość bonusu cashback 100% – to zwrot całości stawki na konto gracza w zakładach bukmacherskich.  Analizując oferty bukmacherskie wiemy jednak, że cashbacki nie zawsze muszą być wycenione na 100%. Zdarzają się promocje, gdzie cashback to 75% lub 50%. Procent bonusu daje informacje – jaki zwrot z postawionej kwoty może być przyznany tprzez bukmachera.

Dowiedz się czym jest handicap i naucz się umiejętnie korzystać z jego zalet w swoich zakładach!

Cashback bez obrotu

Bonusy cashback są z obiektywnego punktu widzenia atrakcyjne dla typera. Bukmacherzy z cashbackiem mogą na podstawie tego zyskiwać sympatię i grono nowych klientów. Musisz jednak wiedzieć, że cashbacki możemy podzielić na te, które wymagają obrotu i te, które są bez obrotu. Jak myślisz, które są lepsze? Intuicja podpowiada nam, że wskażesz na bonusy bez obrotu. Oczywiście odpowiedź będzie prawidłowa. Bukmacher z cashback bez obrotu powinien mieć lepsze opinie niż ten oferujący zakład bez ryzyka z obrotem.

Jaki bukmacher oferuje cashback bez obrotu? Mamy na rynku legalnego operatora zakładów wzajemnych, którego możemy zaliczyć do grona bukmacherów z cashbackiem bez obrotu. Kto nim jest? To eWinner reklamowany przez Marcina Gortata. Bukmacher eWinner w cashbacku dla nowych graczy pozwala odebrać zwrot stawki, który jest cashbackiem bez obrotu. A co oznacza taki status bonusu? To, że po przegraniu kuponu w tej akcji otrzymasz zwrot z gotową opcją wypłaty! Oferta eWinner zakładu bez ryzyka dla nowych graczy idealnie oddaje istotę bukmachera z cashbackiem bez obrotu.

Bonusy cashback – bukmacherzy

eWinner szczyci się cashbackiem bez obrotu, ale bonusy tego rodzaju pojawiają się na stronach pozostałych bukmacherów. Trzeba powiedzieć, że w ostatnich latach ilość operatorów z cashbackiem zdecydowanie wzrosła. Czy nas to dziwi? Jasne, że nie, bo wiemy, że gracze tylko czekają na bukmachera, gdzie mogą postawić zakład bez ryzyka. W ofercie cashbacków na 2021 rok można znaleźć kilkusetzłotowe kwoty, które są zwracane w zakładach bez ryzyka.

STS cashback 230 PLN

Na goal.pl na pewno zauważyliście, że bukmacher STS zajmuje pierwsze miejsce w wielu rankingach. To bukmacher z wieloma zaletami, a na pewno jedną z nich jest to, że oferuje bonus cashback. To promocja jednak nie dla wszystkich, a tylko dla tych użytkowników, którzy skorzystają z naszego kodu rejestracyjnego. Cashback w STS liczony jest do kwoty 230 PLN – tyle można uzyskać w zwrocie stawki, jeśli pierwszy zakład z konta głównego nie zostanie uznany jako “wygrany”.

Fortuna cashback 210 PLN

Bukmacherem z bonusem cashback od kilku lat jest operator Fortuna. Zakłady bez ryzyka od Fortuny są znane bardziej doświadczonym typerom. Firma ta nie rezygnuje z tej formy aktywności i wciąż pozwala uzyskać cashback nowym graczom. W jaki sposób to robi? Zwracając stawkę za pierwszy przegrany zakład postawiony z salda depozytowego. Maksymalna kwota bonusu w tym przypadku może wynieść 210 PLN. To +10PLN więcej niż w standardzie, ale tylko wtedy, jeśli skorzystać z promocji rejestracyjnej dla użytkowników goal.pl.

Betclic cashback 550 PLN

Betclic z cashbacku słynie w całej Europie, a dla polskich klientów jego kwota wynosi maksimum 550 PLN. Zasada tego bukmachera jest taka sama, jak w STS i Fortunie. Chodzi o skorzystaniu z kodu promocyjnego Betclic i przygotowanie pierwszego kuponu za własne środki. Przegrany kupon zalicza się do odbioru zwrotu stawki.

Betfan cashback 600 PLN

Cashback Betfan to kwota ubezpieczenia pierwszego zakładu do 600 PLN. Tyle dając na pierwszy zakład – możesz liczyć na podobny zwrot, gdy nie zdołasz poprawnie przewidzieć zakładów bukmacherskich. Zakład bez ryzyka u bukmachera Betfan również jest powiązany z naszym kodem promocyjnym do tego operatora online.

Superbet cashback 500 PLN

Superbet postawił na cashback nie od pierwszego zakładu, a od serii kuponów typowanych przez tydzień. To oferta dla nowych użytkowników, a tydzień bez ryzyka rozpoczyna się wraz ze złożeniem depozytu. W akcji tej są typowane kupony, a na koniec w okresie rozliczeniowym przyznawane cashbacki z wygenerowanych strat na koncie gracza.

Cashback w forBET, LVBET i PZBUK

W powitalnych promocjach bukmacherzy z cashbackiem to dodatkowo forBET, LVBET i PZBUK. Lista tych bukmacherów może się regularnie zmieniać, bo promocje w zakładach ulegają ciągłej aktualizacji. Bukmacherzy zmieniają wartości bonusów, ale też ich rodzaje. Bukmacher dziś z cashbackiem – jutro może okazać się bukmacherem z freebetem na start. W 2021 roku w porównaniu do wszystkich legalnych bukmacherów jest znacząca przewaga firm oferujących cashbacki dla nowych graczy. Miejmy też na uwadzę, że zakłady bez ryzyka niekoniecznie muszą dotyczyć tylko bonusów powitalnych. Cashbacki mają rację bytu także w stałych promocjach i programach lojalnościowych.

Zakłady bez ryzyka/promocję cashback mają wielkie znaczenie w tym, którego bukmachera wybiera nowy użytkownik. Oczywiście to promocje, które wychodzą na plus dla klienta, bo przegrany kupon nie musi być równoznaczny ze stratą pieniędzy. To największy atut bonusów bez ryzyka i oferty cashback.

Szukasz bukmachera dla siebie? Sprawdź STS

STS to lider rynku zakładów sportowych w Polsce. Rejestrując się w STS za pośrednictwem naszej strony otrzymasz unikalny pakiet bonusów, w tym zakład bez ryzyka oraz freebet.

STS

97/100
  • Legalny bukmacher UK
  • Sprawdzone i zweryfikowane 3 grudnia 2022
  • Najwyższa oferta na rynku z kodem GOAL
  • Sponsor reprezentacji Polski

Lider polskiego rynku legalnych bukmacherów

Zakłady bukmacherskie STS to jedna z najstarszych firm bukmacherskich w Polsce. Zdaniem wielu użytkowników i ekspertów jest to najlepszy bukmacher obecny na polskim rynku. STS posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów zarówno przez sieć puntów stacjonarnych jak i online.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.