Angel Di Maria zdecydował. Piękna historia dobiegnie końca

Angel Di Maria za pośrednictwem Instagrama zapowiedział, że po Copa America 2024 zakończy reprezentacyjną karierę. 35-letni Argentyńczyk do tej pory 136 razy zakładał koszulkę drużyny narodowej, z którą w Katarze sięgnął po tytuł mistrzów świata.

Angel Di Maria
Obserwuj nas w
IMAGO / Manuel Cortina Na zdjęciu: Angel Di Maria
  • Angel Di Maria to jedna z największych legend reprezentacji Argentyny
  • 35-latek ujawnił, że po Copa America zawiesi buty na kołku w drużynie narodowej
  • Skrzydłowy może pochwalić się 136 spotkaniami dla ekipy Albicelestes

Di Maria zapowiedział koniec reprezentacyjnej kariery

Angel Di Maria już jakiś czas temu sugerował, że jego reprezentacyjna kariera zmierza ku końcowi, a teraz oficjalnie potwierdził swoje zamiary. Zawodnik Benfiki Lizbona zapowiedział, że po Copa America 2024 (20 czerwca – 14 lipca) zawiesi buty na kołku w drużynie narodowej.

Copa America będzie ostatnim turniejem, podczas którego założę koszulkę reprezentacji Argentyny. Z całym bólem w duszy żegnam się z najpiękniejszą rzeczą, jaka przydarzyła się w mojej karierze – napisał Angel Di Maria na Instagramie.

Nosiłem ten trykot z wielką dumą. Dziękuję fanom, dziękuję rodzinie, dziękuję przyjaciołom i kolegom z drużyny. Nadal tworzymy historię, która pozostanie na wieczność. Naprzód do Argentyno! – dodał wychowanek Rosario Central.

35-letni skrzydłowy dotychczas dla kadry narodowej rozegrał 136 spotkań i strzelił 29 bramek. Były piłkarz Juventusu z reprezentacją Argentyny wygrał Mundial oraz Copa America.

Komentarze