Sky: Schneiderlin finalizuje przeprowadzkę do Nice

Ligue 1
Obserwuj nas w
Na zdjęciu: Ligue 1

Wiele wskazuje na to, że Morgan Schneiderlin wkrótce rozstanie się z Evertonem. Zawodnik najpewniej będzie kontynuował swoja karierę we Francji, broniąc barw OGC Nice, czytamy na łamach Sky Sports. Szykuje się zatem powrót piłkarza do swojego rodzinnego kraju po 12 latach.

Czytaj dalej…

30-letni pomocnik ma jeszcze przez rok ważny kontrakt z klubem z Goodison Park. W trakcie weekendu zawodnik był na południu Francji, gdzie dopinał szczegóły związane z finalizacją transakcji.

Przypomnijmy, że Schneiderlin zasilił szeregi The Toffees, rozstając się z Manchesterem United w ramach umowy o wartości 24 milionów funtów w styczniu 2017 roku. W sezonie 2019/2020 zawodnik rozegrał 18 meczów w koszulce Evertonu, zanim doznał kontuzji kolana w lutym, która wymagała ingerencji lekarskiej w postaci operacji.

Warto zaznaczyć, że Francuz w przypadku pomyślnego dla niego rozwiązania sprawy, będzie musiał poczekać do 26 lipca, aby oficjalnie przenieść się do ekipy z Ligue 1.

Dodajmy, że Schneiderlin zagrał łącznie w 73 spotkaniach ekipy z Liverpoolu w Premier League, notując w tych starciach jedno trafienie i trzy czerwone kartki.

Komentarze