Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Rajkovic na celowniku Milanu

Gianluigi Donnarumma może latem zmienić barwy klubowe, rozstając się z AC Milanem. Nie dziwi zatem, że sternicy Rossonerich rozglądają się zawodnikiem, który mógłby zastąpić reprezentanta Włoch. Najnowsze doniesienia wskazują, że na celowniku ekipy z miasta mody jest Predrag Rajkovic.

Czytaj dalej…

Bramkarz Stade de Reims ma kontrakt ważny z przedstawicielem Ligue 1 do końca czerwca 2023 roku. Tuttosport sugeruje natomiast, że Milan może spróbować pozyskać 24-latka w trakcie najbliższej sesji transferowej.

Odnotujmy, że Gigi Donnarumma ma umowę z mediolańskim klubem do końca czerwca przyszłego roku. Wielce prawdopodobne zatem, że wkrótce zawodnik rozstanie się z Milanie.

Serb z Ligue 1 zastąpi Donnarummę?

Rossoneri chcą się przygotować na ewentualną stratę numeru jeden między słupkami. Stąd też pomysł na zatrudnienie Serba Rajkovicia, który w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił w 30 spotkaniach, zachowując w nich 14 razy czyste konto.

Dodajmy, że 13-krotny reprezentant Serbii trafił do teamu z Reims w styczniu 2019 roku z Maccabi Tel Aviv za pięć milionów euro. Dzisiaj rynkowa wartość Rajkovicia szacowana jest na 5,5 miliona euro.

Komentarze