PSG znów rządzi we Francji. Rewelacyjny mecz Mbappe [WIDEO]

PSG wykorzystało potknięcie OGC Nice i znalazło się na szczycie tabeli Ligue 1. Show w meczu ze Stade Reims (3:0) skradł Kylian Mbappe, który skompletował hat-tricka.

Kylian Mbappe
IMAGO Na zdjęciu: Kylian Mbappe
  • PSG ograło Stade Reims 3:0
  • Bohaterem paryżan był autor hat-tricka, Kylian Mbappe
  • Mistrz Francji jest liderem tabeli Ligue 1

Mbappe poprowadził PSG do wygranej

PSG w sezonie 2023/2024 musi się mocno napracować, aby być na szczycie tabeli Ligue 1. OGC Nice nie zdołało sięgnąć po zwycięstwo, więc paryżanie mogli zajmować fotel lidera w przypadku pokonania Stade Reims na ich terenie.

Paryżanie potrzebowali trzech minut do objęcia prowadzenia, które zapewnił duet Dembele-Mbappe. Jak się okazało, była to jedyna bramka w pierwszej połowie.

Po zmianie stron błyszczał Donnarumma, który wielokrotnie uchronił PSG od straty gola. Włoch byłby bohaterem meczu, gdyby nie Mbappe. Francuz popisał się jeszcze dwoma trafieniami i skompletował hat-tricka. PSG ograło Stade Reims 3:0 i jest na szczycie tabeli Ligue 1.