PSG szykuje nowe umowy dla czterech istotnych zawodników

Piłkarze Paris-Saint Germain
Pressfocus Na zdjęciu: Piłkarze Paris-Saint Germain

Zarząd PSG skupia się aktualnie na przedłużeniu umów z najważniejszymi zawodnikami. Ekrem Konur przekazał, że zarząd mistrza Francji chciałby na dłużej zatrzymać w zespole Messiego, Kimpembe, Verrattiego i Ramosa.

  • Wraz z końcem sezonu wygasają umowy kilku istotnych zawodników PSG
  • Klub szykuje się już do zaoferowania im nowych umów
  • Paryżanie chcieliby związać się na dłużej z Messim, Ramosem, Kimpembe i Verrattim

Zarząd PSG zdecydował o przyszłości czterech gwiazd

Przyszłość wielu zawodników Paris-Saint Germain w ostatnich miesiącach była obiektem spekulacji i domysłów. Dotyczyło to przede wszystkim Lionela Messiego i Presnela Kimpembe. Argentyńczyk przymierzany był do powrotu do FC Barcelony, natomiast francuski stoper mógł być już latem zaangażowany w kilka transakcji z innymi klubami. 27-latek ostatecznie został w Paryżu i cieszy się zaufaniem Christophe Galtiera.

Ekrem Konur przekazał w poniedziałek, że włodarze PSG podjęli już decyzję w kwestii przyszłości kilku istotnych dla projektu sportowego zawodników. Zdaniem dziennikarza, klub szykuje się do zaoferowania im nowych umów. W tym gronie, poza Messim i Kimpembe znajdują się również Sergio Ramos i Marco Verratti

Kontrakty Ramosa i Messiego wygasają już w czerwu 2023 roku, podczas gdy Verratti i Kimpembe mają jeszcze umowy ważne do 2024 roku. Cała czwórka jest istotna dla Christophe Galtieta, dlatego też klub zaoferuje im przedłużenie współpracy. Nastąpi to jednak dopiero po zakończeniu Mistrzostw Świata w Katarze. 

Przeczytaj też: Hitowy transfer na horyzoncie? Gwiazda Tottenhamu na liście życzeń PSG

Komentarze