Luis Enrique odrzucił dwóch piłkarzy PSG. Nie zostali zgłoszeni do rozgrywek Ligi Mistrzów

Luis Enrique zdecydował, że Marco Verratti i Hugo Ekitike nie znajdą się w kadrze Paris-Saint Germain zgłoszonej do rozgrywek Ligi Mistrzów. Przekreśla to na dobrą sprawę ich przyszłość w stolicy Francji.

Marco Verratti
Imago Na zdjęciu: Marco Verratti
  • Luis Enrique nie liczy w nowym sezonie na Marco Verrattiego i Hugo Ekitike
  • Obaj zawodnicy nie znaleźli się wśród zawodników zgłoszonych do rozgrywek Ligi Mistrzów
  • Mistrz Francji szykuje się do sprzedaży obu piłkarzy w najbliższych dniach

Verratti i Ekitike na wylocie z Paris-Saint Germain

Letnie okno transferowe dla większości lig europejskich jest już zamknięte, jednak nie oznacza to, że kadra Paris-Saint Germain nie przejdzie już żadnych zmian. Media spodziewają się, że w najbliższych dniach z mistrzem Francji rozstanie się Marco Verratti. Reprezentant Włoch ma przenieść się do Arabii Saudyjskiej.

Niepewna jest również przyszłość Hugo Ekitike. Luis Enrique nie widzi go w swoich planach, a transfery Goncalo Ramosa i Randala Kolo Muaniego skutecznie zamkną mu drogę do gry. Fabrice Hawkins przekazał, że zarówno Ekitike, jak i Verratti nie znaleźli się na liście zawodników zgłoszonych przez PSG do rozgrywek Ligi Mistrzów.

Dla obu zawodników jest to sygnał, że nie mają już czego szukać w stolicy Francji. Podczas gdy Verratti jest już po słowie z nowym pracodawcą, czas gra na niekorzyść Hugo Ekitike. Jeśli napastnik nie znajdzie w najbliższych dniach nowego klubu, całą rundę spędzi prawdopodobnie na trybunach.

Czytaj również: Mbappe nie zmienia zdania. Przyszłość w PSG zagrożona

Komentarze