Doświadczony Portugalczyk stoi pod ścianą. Klub zwleka z nową umową

Jose Fonte mimo 39 lat na karku jest szefem defensywy Lille. Jednak Portugalczyk ma obecnie spory problem. Jak donosi "L'Equipe", klub ze Stade Pierre-Mauroy wstrzymuje się z przedłużeniem wygasającego kontraktu piłkarza.

Jose Fonte
PressFocus Na zdjęciu: Jose Fonte
  • Jose Fonte jest bez wątpienia liderem w zespole Lille
  • Jednak Portugalczyk ma obecnie spory problem
  • Klub zwleka z ofertą przedłużenia wygasającego kontraktu z 39-latkiem

Jaka przyszłość czeka Jose Fonte?

W poniedziałkowym wydaniu dziennika “L’Equipe” możemy przeczytać, że Jose Fonte wciąż nie jest pewny swojej przyszłość w Lille. Portugalski defensor chciałby zostać na Stade Pierre-Mauroy, ale szefostwo klubu zwleka z ofertą przedłużenia wygasającego kontraktu. 39-latek za nieco ponad miesiąc może stać się wolnym agentem.

Jose Fonte jest ulubieńcem trybun francuskiego klubu. Podczas ostatniego meczu Lille z Nantes kibice skandowali nazwisko Portugalczyka, kiedy ten opuszczał plac gry. Mogło to mieć na celu wymuszania na władzach klubu podjęcia działań. Do sytuacji z umową Portugalczyka odniósł się sam Olivier Letang, prezes LOSC.

Żadna decyzja nie została podjęta. Spotkaliśmy się jakieś dziesięć dni temu i zgodziliśmy się ocenić sytuację na koniec sezonu, aby określić naszą pozycję i określić, w których rozgrywkach zagramy w przyszłym roku. Tak samo zrobiliśmy to dwa lata temu – powiedział Letang.

Sprawdź także: Pomocnik opuści Old Trafford? Manchester United dostał ofertę

Komentarze