Milik skomentował powrót do gry po kontuzji

Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik w zeszłym tygodniu wrócił do gry po dłuższej przerwie z powodu kontuzji. Zawodnik przyznał ostatnio, że koncentruje się na tym, aby jego drużyna wróciła na zwycięski szlak.

• Arkadiusz Milik po kilku miesiącach nieobecności wrócił na boisko w minioną niedzielę
  • Polak nie pomógł Olimpijczykom w odniesieniu zwycięstwa na trudnym terenie w Lille
  • Na łamach Twittera polski napastnik opublikował wiadomość, odnoszącą się do jego powrotu na boisko

Milik pełen nadziei na lepsze jutro

Arkadiusz Milik był wyłączony z gry od końca maja. Tym samym nie wziął udziału między innymi w Euro 2020. Do gry wrócił dopiero w minioną niedzielę w przegranym meczu z Lille (0:2). 27-latek pojawił się na boisku tuż po zmianie stron i niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy oddał pierwszy strzał głową, ale bramkarz rywali poradził sobie z tą próbą.

“Dobrze być z powrotem na boisku, ale to nie wystarczyło, by wygrać” – żałował były zawodnik SSC Napoli we wpisie na Twitterze. “Od dzisiaj koncentruję się tylko na tym, aby zacząć zdobywać bramki, które pomogą drużynie wygrywać” – dodał Milik.

Polski napastnik doznał kontuzji lewego kolana pod koniec maja. Ostatecznie zakończył sezon ligowy we Francji z 16 występami i 10 strzelonymi gola. Jego powrót do zdrowia trwał dłużej niż pierwotnie zakładania. Do treningu z zespołem wrócił zaledwie dwa tygodnie temu.

OM plasuje się aktualnie na piątej pozycji w ligowej tabeli. Marsylczycy pozostaję bez wygranej od czterech spotkań, licząc wszystkie rozgrywki. W tym samym drużyna z Orange Velodrome zanotowała dwa remisy i dwie porażki. Po przerwie na mecze kadry ekipa Jorge Sampaoliego zmierzy się na swoim obiekcie z Lorient.