Messi bliższy pozostania w PSG? “Czuję się tu świetnie”

Media nie przestają spekulować na temat tego, gdzie w przyszłym sezonie będzie grał Leo Messi. Argentyńczyk nie podjął jeszcze decyzji względem przedłużenia umowy z PSG. Jego ostatnia wypowiedź może jednak sugerować otwartość na pozostanie w Paryżu.

Leo Messi
Pressfocus Na zdjęciu: Leo Messi
  • Przyszłość Leo Messiego jest obiektem wielu plotek
  • Argentyńczyk wciąż nie zdecydował się na przedłużenie umowy z PSG
  • W ostatnim wywiadzie przyznał, że świetnie czuje się w ekipie mistrza Francji

Leo Messi świetnie czuje się w Paryżu

Leo Messi jest obok Kyliana Mbappe niekwestionowanym liderem Paris-Saint Germain. Pod nieobecność Neymara spowodowanej kontuzją na Argentyńczyku spoczywa jeszcze większa odpowiedzialność. Napastnik rozgrywa jednak bardzo udany sezon, w którym może pochwalić się świetnymi liczbami. Po Mbappe jest on najlepszym strzelcem zespołu.

Niejasna pozostaje jednak jego przyszłość. Messi nie zdecydował się na razie na przedłużenie umowy z ekipą mistrza Francji, co wywołuje masę plotek. Jego ostatnia wypowiedź sugeruje, że bliżej jest mu jednak do pozostania w klubie.

– Czuję się świetnie w PSG. Pierwszy rok wiele mnie kosztował, zwłaszcza jeśli chodzi o adaptację do życia w Paryżu. Teraz czuję się lepiej i mam wielką ambicję, by coraz lepiej wkomponowywać się w ten klub i miasto. Sprawia mi to radość. Ten sezon zacząłem inaczej, z większym entuzjazmem – zdradził Argentyńczyk.

Aktualna umowa 35-latka obowiązuje tylko do końca sezonu. Zdaniem niektórych źródeł marzeń o powrocie Messiego nie porzucili wciąż działacze FC Barcelony.

Także u nas: Dyrektor PSG przekonuje: Mbappe stać na więcej

Komentarze