Kobieta ucierpiała po strzale Ronaldo. Ładne zachowanie Portugalczyka

Cristiano Ronaldo
PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo jeszcze przed rozpoczęciem wtorkowego spotkania Ligi Mistrzów pomiędzy Young Boys Berno i Manchesterem United zapadł w pamięć jednego ze stewardów obsługujących meczów. Piłka po jednym ze strzałów Portugalczyka w trakcie rozgrzewki trafiła kobietę z obsługi. Po zdarzeniu zawodnik stanął jednak na wysokości zadania.

• Piłka po jednym ze strzałów Cristiano Ronaldo podczas rozgrzewki przed meczem Young Boys Berno trafiła w jedną z obsługujących mecz stewardek
  • Portugalczyk przeskoczył przez barierkę i sprawdził czy z kobietą jest wszystko w porządku
  • W 13. minucie meczu Cristiano Ronaldo zdobył swojego pierwszego gola w Lidze Mistrzów po powrocie do Manchesteru United

Niefortunna rozgrzewka

Cristiano Ronaldo był jednym z bohaterów letniego okna transferowego. Portugalczyk pożegnał się z Juventusem i po wielu latach wrócił do Manchesteru United. Swój pierwszy występ w zespole zaliczył już w ostatni weekend, kiedy zdobył dwie bramki w wygranym 4:1 meczu z Newcastle United. We wtorek wracał natomiast w barwach Czerwonych Diabłów na boiska Ligi Mistrzów.

Przygotowując się do wyjazdowego meczu z Young Boys Berno na Stade de Suisse Ronaldo podczas rozgrzewki oddawał strzały w kierunku bramki. Jedno z uderzeń okazało się niecelne, a piłka niefortunnie trafiła w kobietę pełniącą funkcję stewarda podczas wtorkowego meczu.

Portugalczyk po tym jak zauważył, że piłka trafiła kobietę z obsługi, przeskoczył przez barierę, aby sprawdzić, czy wszystko z nią w porządku. Stewardką błyskawicznie zajęły się służby medyczne i inni stewardzi, a Ronaldo zanim wrócił do rozgrzewki spędził z nią chwilę na rozmowie.

Kilkadziesiąt minut później Ronaldo otworzył wynik wtorkowego spotkania, trafiając do bramki rywali w 13. minucie. Było to jego 135 trafienie w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Portugalczyk we wtorek wyrównał również należący do byłego bramkarza Realu Madryt Ikera Casillasa rekord w liczbie występów w tych rozgrywkach. Portugalczyk na murawie pojawił się już po raz 177.