Nagelsmann nie poprowadzi drużyny podczas rywalizacji z Benfiką

Julian Nagelsmann
Pressfocus Na zdjęciu: Julian Nagelsmann

Według portugalskich mediów, Julian Nagelsmann będzie oglądał poczynania swoich piłkarzy w pokoju hotelowym. Natomiast z najnowszych wieści przesłanych z Niemiec wynika, że 34-latek źle się poczuł przed wyjazdem na stadion Benfiki.

  • Portugalczycy poinformowali o złym samopoczuciu opiekuna Bayernu Monachium
  • Wieści znalazły potwierdzenie wśród niemieckich portali
  • Okazuje się, że Julian Nagelsmann nie poprowadzi Bawarczyków w starciu przeciwko Benfice

Problemy zdrowotne Juliana Nagelsmanna

W środę o godzinie 21:00 wystartuje rywalizacja Benfica – Bayern. Bawarczycy zjawili się w Portugalii w roli faworytów, ale na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem, Julian Nagelsmann zaczął mieć problemy ze zdrowiem.

Według portugalskich mediów, trener mistrzów Niemiec zadecydował, że zostanie w hotelu. Stąd też nie poprowadzi swojej drużyny w 3. kolejce Ligi Mistrzów.

Powyższe informacje zostały również potwierdzone przez niemieckich dziennikarzy, więc 34-latek raczej odpuści środowe starcie. Bayern na starcie zmagań w europejskich rozgrywkach pokonał FC Barcelonę (3:0) oraz Dynamo Kijów (5:0). Tymczasem Benfica ma o dwa oczka mniej, ponieważ najpierw podzieliła się punktami z Dynamo (0:0), zaś dopiero później sięgnęła po całą pulę przeciwko Blaugranie (3:0).

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15. listopada 2021 14:00.

Przeczytaj również: SL Benfica – Bayern Monachium: typy, kursy, zapowiedź (20.10.2021)

Komentarze