El. LM: Legia poznała potencjalnego rywala w II rundzie

Liga Mistrzów
Liga Mistrzów fot. PressFocus

Legia Warszawa w środę wieczorem zmierzy się w rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów z Bodo/Glimt. Wojskowi wiedzą już natomiast, z kim zmierzą się w kolejnej fazie rozgrywek, jeśli wywalczą awans.

  • Legia Warszawa w środę powalczy o awans do kolejnej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów
  • Wiadomo, kto będzie potencjalnym kolejnym rywalem mistrzów Polski
  • Podopieczni Czesława Michniewicza mogą się zmierzyć z ekipą z Estonii

Legia Warszawa może zagrać z Estończykami

Legia Warszawa w środę zmierzy się z ekipą z Norwegi na swoim stadionie. Do tej potyczki mistrzowie Polski podejdą po zwycięstwie 3:2 przed tygodniem. Tymczasem już wiadomo, że w przypadku wygranej Wojskowych w dwumeczu, to kolejnym rywalem będzie ekipa z Estonii.

Flora Tallin pokonała we wtorek wieczorem maltański Hibernians FC 3:0 (2:0). W pierwszym starciu między obiema ekipami drużyna z Estonii wygrała 2:0. Tym samym właśnie ekipa Konstatina Vassiljeva znanego w Polsce z występów w Piaście Gliwice, cz Jagiellonii Białystok zagra z Legią

Spotkania II rundy eliminacji do Ligi Mistrzów odbędą się 20-21 lipca oraz 27-28 lipca.

Hibernians FC – FC Flora Tallin 0:3 (0:2)
0:1 Zenjov 25′
0:2 Sappinen 33′
0:3 Reinkort 87′

Hibernians: Vella – Agius, Leandro Almeida (53′ Desira), Apap, Grech (46′ Beerman), Thaylor (63′ Attard), Vella, Kristensen, Grech, Degabriele, Domoraud (73′ Mensah)

Flora: Igonen – Lilander, Pürg, Kuusk, Lukka, Zenjov, Miller (46′ Poom), Soomets, Vassiljev, Ojamaa (88′ Kuraksin), Sappinen (69′ Reinkort).

Komentarze