Działacz Bayernu zgryźliwie o Lewandowskim

Robert Lewandowski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Kolejną porażką Barcelony zakończył się mecz Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. Blaugranę zawiodła przede wszystkim skuteczność. Zarówno Pedri jak i Robert Lewandowski mieli dobre okazje do strzelenia gola. Po meczu o zgryźliwy komentarz na temat gry Polaka pokusił się prezes Bayernu – Herbert Hainer.

  • FC Barcelona w meczu z Bayernem Monachium wykreowała sobie mnóstwo okazji bramkowych
  • Górą okazali się znów być Bawarczycy, którzy wygrali 2:0
  • Szpilkę Robertowi Lewandowskiemu po spotkaniu postanowił wbić prezes mistrza Niemiec

Napięte relacje Bayernu z Barceloną

W pierwszej połowie dobrze wyglądała FC Barcelona na tle Bayernu Monachium. Podopieczni Xaviego wykreowali sobie wiele dogodnych sytuacji bramkowych, jednak nie byli w stanie ich zamienić na gola. Bliski tego był w 21 minucie Robert Lewandowski, który przegrał jednak pojedynek z Manuelem Neuerem. 

Na początku drugiej odsłony widowiska to Bayern zdobył dwie bramki, czym ustawił resztę rywalizacji. Barca wciąż prowadziła grę, ale robiła to z niniejszym animuszem, a po piłkarzach widać było zmęczenie i zrezygnowanie. Niskie noty zebrał Lewandowski, który mógł i powinien zanotować przynajmniej jedno trafienie.

Postawę Polaka zgryźliwie skomentował prezes Bayernu Monachium – Herbert Hainer. – Widać, że Robert ma serce dla Bayernu – stwierdził z uśmiechem opuszczając stadion. 

Nie jest to pierwsza zaczepka ze strony działaczy Bayernu Monachium w kierunku Dumy Katalonii. Jeszcze przed meczem Karl-Heinz Rummenige stwierdził, że nie przewiduje, żeby Barca wyszła z grupy i życzy jej trzeciego miejsca.

Sprawdź również: Gorzki powrót Lewego na Allianz Arena. “Nie było łatwo”

Komentarze