Draxler: Jesteśmy w stanie powstrzymać Pogbę

Piłka Ligi Mistrzów 2018/19
Piłka Ligi Mistrzów 2018/19 fot. adidas

Pomocnik Paris Saint-Germain Julian Draxler przyznał, że jednym z kluczy do odniesienia sukcesu w konfrontacji z Manchesterem United będzie powstrzymanie Paula Pogby, który w ostatnim czasie znajduje się w bardzo dobrej formie.

Czytaj dalej…

– Manchester United ma świetnych zawodników, szczególnie w środku pola, z Pogbą i Maticiem. Oni będą kluczowi – powiedział Draxler.

– Ale my również mamy wiele jakości. Potrafiliśmy zatrzymywać Paula w meczach pomiędzy Niemcami i Francją. Zobaczymy, co on zrobi. Jest w stanie zrobić wszystko, ale my mamy zawodników zdolnych do jego zatrzymania – kontynuował.

Draxler ma nadzieję na dobry występ Di Marii, dla którego będzie to pojedynek ze swoim byłym klubem. – Pytałem go o Manchester United, ale nie powiem ci, co on powiedział. To nie było nic złego. Będziemy go potrzebowali bez Cavaniego i Neymara. Mamy nadzieję, że zaliczy dobry występ – mówił Draxler.

– Nie wiem, na jakiej pozycji będę grał, ale czuję się dobrze na wielu pozycjach. Nie jestem tym samym zawodnikiem co Neymar i, co oczywiste, będzie nam go brakować. Postaram się rozegrać jednak świetne spotkanie – dodał.

Komentarze