Draxler: Brak Pogby w rewanżu to dobra wiadomość

Paul Pogba
Paul Pogba fot. Grzegorz Wajda

Pomocnik Paris Saint-Germain Julian Draxler nie kryje zadowolenia z faktu, że w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów w zespole Manchesteru United zabraknie Paula Pogby, który będzie musiał pauzować za kartki.

Czytaj dalej…

Reprezentant Francji podczas pierwszego spotkania, które rozegrane zostało we wtorek na Old Trafford otrzymał dwie żółte, a w konsekwencji czerwoną kartkę. W efekcie zabraknie go w rewanżowym meczu w Paryżu, który rozegrany zostanie 6 marca.

– Paul jest dla mnie najlepszym zawodnikiem Manchesteru United. Jest bardzo ważnym zawodnikiem drużyny i we wtorek było widać, że jest fantastyczny – powiedział Draxler. – Dlatego jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nie zagra w rewanżu.

– Zaczęli bardzo dobrze, więc presja z ich strony nie była dla nas łatwa, ale w drugiej połowie byliśmy bardziej pewni siebie, a presja Man Utd również była nieco mniejsza – kontynuował pomocnik.

– To pomogło nam poprawić naszą grę, znaleźliśmy trochę miejsca na boisku i bardzo dobrze to wykorzystaliśmy. Dlatego zasłużyliśmy na zwycięstwo – dodał.

Komentarze